Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiközösítenek az osztályban,...

Kiközösítenek az osztályban, a kinézetem miatt. Hogy öltözködjek? Cicababák/osztály menői, hogy néznek ki?

Figyelt kérdés

Kiközösítenek mert nem tartozom egyik stílushoz sem.

Általánosban voltak barátaim minden tökéletes volt, talán túlságosan is.

Mindig vágytam nagyobb népszerűségre, de jól elvoltam.

9.re sikerült egy olyan suliba egy olyan osztályba kerülnöm , ahol számít a kinézet és hogy ne legyetek csórók.


Beszéltem anyával erről , aki mondta hogy ha szeretném kölcsönkér meg hogy karácsony is jön így lecserélhetem a ruhatáram, meg egykét dolgot vehetünk a szobámba is.

Meg át is irat egy másik suliba, hogy új lappal tudjak kezdeni.



Mielőtt támadná valaki semmilyen más dolog nem felelt meg amit mondott, igazából erre vágyom , anya meg belement.


Szóval a cicababák hogy öltöznek?

Kérlek olyat nem írjatok , hogy így vagyok jó meg hasonlók.


2015. dec. 20. 14:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Öltözz és sminkelj szebben, cicababásabban. hordd szebben a hajad stb.


De csak akkor, ha neked ez szimpi/tetszik. Ha pedig nem, akkor Keresni is lehet egy másik-hátha jobb emberekkel dúsított-iskolát. Ott hátha kevesebb a b....unkó, aki esetleg piszkál, csesztet, b....aszogat.

2018. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!