Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti elmennétek ilyen ruhába...

Ti elmennétek ilyen ruhába iskolába?

Figyelt kérdés

16-17 éves lányok szerintetek nem túl kihívó ha crop topba vagy haspólóba járok suliba? mondjuk az osztályból én öltözködök a "legmerészebben" szerintetek ez nem túlzás?

[link]



2016. febr. 11. 11:01
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
83%
Én tudom mit hova illik felvenni. Az iskola meg nem valami divatbemutató, se szórakozóhely. A suli épp olyan mint egy munkahely, illik normálisan felöltözni. Egy crop top nem oda való és kész, de persze járnak ilyenbe csajok, szoktam látni, gondolom feltűnési viszketegségük van. Majd kinövik.
2016. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, nyugodtan vedd fel, majd nyáron, most még hideg van, és megfáznál, rosszabb esetben úgy, hogy gyereked se lehet.

Ha esetleg kicikiznek, vagy beszólogatnak a többiek, hogy így öltöztél fel, akkor ezen ne sértődj meg, hanem viseld a tettedért a következményeket.


És anyukád megengedné, hogy így menj iskolába?

2016. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
88%

Magamutogatás. Ahogy már többen írták: az iskola sem nem divatbemutató, se nem szórakozóhely.

Ettől függetlenül azt veszel fel, amit akarsz, nekem mindegy, úgysem kell néznem...max nevetségessé teszed magad...

2016. febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
28%

omg,annyira viccesek ezek a válaszok tejóég :D

Én eljárok ilyenben,és senkinek semmi baja vele :D

Felhúztam egy kardigánnal meg egy fekete kivágott nadrággal,és még tetszett is mindenkinek :D

Nyugodtan menny el benne.

2016. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk még a normál hosszúságú (tehát nem villantós) rövidnadrágért valamint pántos, ujjatlan felsőkért is szólnak. Volt, hogy már haza is küldtek valakit emiatt... Pedig nem egy elit vagy vallásos iskola. Szóval a mi sulinkba max. akkor szabadna ilyet felvenni, ha húzol alá valami felsőt, de nyilván úgy igazából értelmét veszti mert a crop top azért crop top, hogy rövid.
2016. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. a suliba engedik es anyukam is. a tobbiek meg nem szolnak be erte, max ök is követik a stilosom. r***nc meg nem vagyok
2016. febr. 11. 19:57
 17/49 anonim ***** válasza:
50%

Akkor miért veszel fel olyan ruhát, ami csak a melledet takarja? Miért mutogatod magad?


UI.: Ez nem a te stílusod. Sőt, még csak nem is stílus.

2016. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
27%
Amilyen az anyja, olyan a lánya. Gondolom anyukád is hasonló stílusú ruhákat hord, ezért engedi meg, hogy ilyet felvegyél.
2016. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Najo ha meg egyszer a szadra veszed anyamat. Am meg ha ismernetek engem v ot akkor nem mondanatok ezt. Tok visszafogotz es szolid is tudok lenni. A suliba meg nem a szinvonal a szar hanem muveszsuli. Es hagynak kibontakozni
2016. febr. 11. 21:17
 20/49 anonim ***** válasza:
62%

Beszarááás, szétröhögtem magam! :'D Ha neked ez a kibontakozás, akkor ott rég gondok vannak...


Vagy a szó szoros értelmében érted? Hogy "kibontod" magad? Mármint a ruhából?

2016. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!