Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti elmennétek ilyen ruhába...

Ti elmennétek ilyen ruhába iskolába?

Figyelt kérdés

16-17 éves lányok szerintetek nem túl kihívó ha crop topba vagy haspólóba járok suliba? mondjuk az osztályból én öltözködök a "legmerészebben" szerintetek ez nem túlzás?

[link]



2016. febr. 11. 11:01
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
46%
Ja így már mindent értek. Művészsuli...
2016. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Jolvan most fikazhattok meg oltogathattok a kibontakozast meg a muveszsulit nem ugy ertettem. Nem kellene kiforgaatni a szavaimat vagy a szoszoros ertelmebe venni. A sulimba hagyjak h oagunk legyunk hogy leszarjuk masok velemenyet. Mert pl en nem allok be a sorba a birkak koze hanem kiallok azert aki vagyok
2016. febr. 11. 22:42
 23/49 anonim ***** válasza:
63%

Persze. Egy egyedi hópihe vagy.


Ha tüzetesebben megvizsgálnánk téged, mind a stílusodat, mind a személyiséged, valószínűleg kiderülne, hogy pont olyan birka vagy, mint akiket lenézel.


(Csak úgy megjegyezném, eddig még egy crop topot sem láttam. Művészsulis vagyok.)

2016. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

"Beszarááás, szétröhögtem magam! :'D Ha neked ez a kibontakozás, akkor ott rég gondok vannak...


Vagy a szó szoros értelmében érted? Hogy "kibontod" magad? Mármint a ruhából?"



:DDDDDDDDDDDDDDDDd

2016. febr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Suliba kicsit túlzásnak gondolom, bár ha művészsuli, ott nyilván sok minden szabadabb. Több minden elmegy, ami egy normál iskolában polgárpukkasztás lenne. De írod is, hogy Te öltözöl a legmerészebben. Sszeretem a merész lányokat, de azért egy iskolában vannak szokások. A suliban talán vegyél fel valami kegészítőt a crop-tophoz, amit az előzők is írtak, ami kevesebbet enged láttatni. Utolsó óra után leveszed, és hazafelé már mehetsz fedetlen hassal. De csak feszes, kockás hason mutat ám jól! Löttyedten kiábrándító. Úgyis tavsztól jön szóba a haspóló, úgyhogy addig rajta edzeni hozzá. A kedvemért csinálj máris 100 hasprést, hogy tavasszal villoghass a hasaddal!
2016. febr. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
81%

"kiallok azert aki vagyok"


Hát jó...felőlem. Csak azt nem értem, akkor miért tetted fel a kérdést.


Kihívó suliba? Igen az. De nem, nem bírod felfogni. Mindegy. Úgy látszik, csak azt sulykolják belétek, hogy legyetek a világ közepe, értelmet viszont nem...se erkölcsösséget.

2016. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Koszi szepen az utolso ket valaszt. Igen lehet h egy picit erkolcstelen vaagyok, nem vagyok ra buszke, de ez van nem vagyunk egyformak. Es utolso elotti. Nagyon sokat spotrolok, minden nap aerokikozok es hasizmozok;)
2016. febr. 12. 12:17
 28/49 anonim ***** válasza:

"Nagyon sokat spotrolok, minden nap aerokikozok es hasizmozok;)"

Akkor megnyugodtam! Nem lesz ízlés és illúzióromboló, ha megvillantod a pocidat.

2016. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
72%
Na jó, én is művészsuliba járok, sok a színes egyéniség, a gótok, rockerek, meg mindenféle emberek. De rég kirúgtak volna, ha ilyen öltözékben be mertem volna tenni a lábam a suliba. Azért tudni kell, hogy mi hova való.
2016. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nyugodtan,van lány osztálytársam aki ilyenben jön általában,senkit nem zavar,tanárokat se.
2016. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!