Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak szerintetek hogyan...

Férfiak szerintetek hogyan érdemes öltözködni terhes? Mit tartotok szépnek divatosnak esetleg szexinek? 36 hetes terhes nő, nagy pocakkal.26/n

Figyelt kérdés
Minden ruhadarabok írjatok légyszíves.felső,nadrág,melltartó, bugyi

2016. márc. 3. 13:35
1 2
 11/16 anonim válasza:
96%
Én lány vagyok és szerintem a terhes nők szépek és csomó férfit ismerek aki még szebbnek tartja ilyenkor a párját. Szerintem pl bontsd ki a hajad, mosolyogj sokat. Ne öltözködj túl, nem úgy kell szexinek lenni mint egy hajadon lány.
2016. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
30%
kismama sport melltarto. nagyobb méretü felsők,kertész nadrág,farmer
2016. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
64%
Szerintem nagyon szexik
2016. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

A terhes nők szerintem elképesztően gyönyörűek tudnak lenni. Akadnak persze kivételek, de a többség nagyon szép. Szerintem a pocakot pont, hogy érdemes kihangsúlyozni, hogy látszódjon, hogy nem csak meghíztál, hanem az bizony kismama pocak. Meg persze a melleket is érdemes picit hangsúlyozni, ha szépen megnőttek.

26f

2017. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
26%
és ezt miért nem a gyereked apjától kérdezed, miért idegen férfiaktól? más gyerekével a hasadban úgyse fognak szexinek tartani.
2017. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Látom, nem mai kérdés, de muszáj pár szót mondjak ilyen kommentek után. Szerintem egy terhes nő gyönyörű! Mind azért, ami történik a testében és azért is, ami sugárzik sokszor egy kismamáról. Van olyan nő ismerősöm, akiben a terhessége alatt láttam meg először a szépségét, mert akkor tűnt igazán boldognak és egyszerűen ragyogott. Egy nagy pocak nem igaz, hogy nem szexi. Szerintem egy kényelmes, feszülős egyberuha (bocsánat, nem vagyok otthon a ruhanevekben :D) mindent visz. Akár térd fölé, térd alá vagy lábnál bővebb fazonú, mindegyik ízléses és szexi harisnyával is. Kifejezetten olyan dolognak tartom, amit érdemes kihangsúlyozni. Nameg a dekoltázs is nagyobbat szólhat ilyenkor. Kismama ruhák is szépek. Fontos, hogy kényelmes legyen, hisz ha jól érzed magad a bőrödben, az a legszexibb. 30/f

2023. nov. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!