Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én nem találom nagy dolognak...

Én nem találom nagy dolognak a harisnyát, arra gondoltam míg nincs jó idő reggel húznék fel rövidnadrághoz, pasiként milyen lenne jó?

Figyelt kérdés
Egy pamut fekete vagy barna nem átlátszó nylon? Ha jó idő van, gyorsan levetném és könnyen elférne a táskámba.

2016. szept. 30. 10:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Szia.


Én a testszínű, vagyis világos nylont ajánlom van 40 denes, ami hűvösbe elég, de jó időbe nappal sem zavar, nem melegedsz bele, ellenben a pamut harisnya, vastagabb.

Manapság magamból kiindulva teljesen normális ha fiúk, vagy fiatalabb férfiak hordanak harisnyát. Én már régóta rendszeresen hordok barna nylonharisnyát 20-40 deneset, de a kutyát nem érdekli, pedig feltűnő. Néha megkérdezik, ha már többször találkozunk, hogy nekem nem kényelmetlen a harisnya vagy neked bejön a nylonharisnya?mert gyakran hordod...És mondom igen, bejön, szeretem hordani rövidnadrágokhoz is, meg télen hosszú nadrág alá.

2016. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Értem, én se tartom nagy valaminek a harisnyát, naponta látok férfiakon igaz sporthoz hordják, de te normál öltözékhez is akkor pláne nylont, én is azért gondoltam, míg nem lesz fagyó hideg húznék fel.

Épp előbb jártam egy harisnya üzletbe, kedves készséges nő volt az eladó. Kértem tanácsot milyent ajánl, ami jó is, hűvös ellen is jó reggel, de mégsem vastag és nem feltűnő annyira.

Érdekes, hogy ő is testszínű 40denes harisnyát ajánlotta, mondtam, hogy nem szőrös a lábam, akkor a vastagabb 40denes nylon is elég, nem feltűnő úgy, mint a vastag pamut, hisz utcán hordanám a pamut még vastag ilyenkor azt mondta, reggel fel is veszem akkor:)

2016. szept. 30. 17:24
 13/34 anonim ***** válasza:
69%

"Vagy valakinek az értelmezésével van baj?"


Nem hiszem.

Félig érthető, de úgy gondolom, hogy az ember legyen magával szemben annyira igényes, hogy odafigyeljen arra is, amit és ahogyan ír.

2016. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
89%
Hát így van, manapság már a harisnya nem tartozik a ciki kategóriába, meg tényleg a legtöbb embert hidegen hagyja ha hordjuk, ha bejön akkor nyugodtan hordjuk csak, én pl utálok harisnya nélkül lenni, szégyellős vagyok, ezért szinte mindig húzok fel, a kedvencem a bellinda 15 denes nyáron, ilyenkor meg a 40 denes perfect fajtát vettem pár napja, új termék.
2016. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Én ismerősöm meg azt, hogy a nyápic gyökér csipog valamit.
2016. szept. 30. 21:56
 16/34 anonim ***** válasza:
42%
Nem véletlen hogy itt a melegfront ilyen témák mellett, a kék osztrigába bármiben lehet menni de a jó ízlést határait az utcán ne feszegessük
2016. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
55%

16-os, ha neked is a harisnya=melegséggel, akkor kezeltesd magadat, ha egy alap ruhanemű ami pláne szolid ilyen túlzásokkal párosítod.

Engem sose érdekelt, ha hozzád hasonlók melegséghez kötik a harisnya viselést, bziznak,látom kik vagytok, vagy cigók, vagy csoportba verődött kamasz hülyegyerekek akik játsszák az eszüket és idióta módon utcán is beszólnak másoknak és undorító módon vihognak. Na én meg pont leszarom a ti fajtátokat.

2016. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
43%

A 16-os egy paraszt!!!

A linkemnel persze nem bunkoskodik mert a pitsakat meltatja csak a pasikat nem szereti....


Es mellette meg buta mint a fold....

2016. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy félre siklott a téma, én csak ötletet szerettem volna erre a problémámra, hogy reggel hidegbe megyek, de később már jó idő van, milyen harisnya lenne ideális.

Ez a 40 denes nylon tényleg ideális,nem is feltűnő, igaz óvatosan kell bánni vele, de véd a hűvös ellen, de később sem érzem hogy melegem lenne benne. A pamutos meg jó lesz hidegebb időbe.

2016. okt. 1. 11:41
 20/34 anonim ***** válasza:
57%
En csak nejlont hordok mert az kenyelmes es a vastagabban sem fazok.
2016. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!