Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én nem találom nagy dolognak...

Én nem találom nagy dolognak a harisnyát, arra gondoltam míg nincs jó idő reggel húznék fel rövidnadrághoz, pasiként milyen lenne jó?

Figyelt kérdés
Egy pamut fekete vagy barna nem átlátszó nylon? Ha jó idő van, gyorsan levetném és könnyen elférne a táskámba.

2016. szept. 30. 10:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Tisztelt 26.válaszoló!Látom nem értettél meg,de te te ennek a legkissebb látszatát se akarod kelteni!Képzeld el,annak ellenére hordok harisnyanadrágot,hogy nős vagyok,és a feleségem semmi kivetnivalót nem talál benne.Azt mondta,ha bejön,akkor hordjam.Mit zavar az tégedet,hogy a férfiak is hordanak harisnyát?Nem tiltja semmilyen törvény,és ha valaki kiskorában rájön,hogy szereti hordani a harisnyát,akkor az hordani is fogja.Attól még nem biztos,hogy meleg,ahogyan te magabiztosan állítod.Úgyhogy ahogy az előző kommentemben írtam,senkinek semmi köze hozzá ki mit hord.Jó lenne ha végre tudomásul vennéd,hogy egy jó ideje a harisnyanadrág már nem csak a nőké.De látom te lemaradtál egy jópár körrel!Haladni kéne a korral,és nem másokat pocskondidázni!
2016. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
26-os válaszoló!Tudd meg,hogy én bicajjal járok munkába,és most már a 3/4-edes nadrágom alá harisnyanadrágot is veszek fel,mivel reggel már elég hűvös van.Mikor pamutot,mikor 50-90 denes mikroszálast.Mindkettő nagyon bejött.Ami képet te linkeltél arról a kerékpáros gatyáról,azt inkább hagyjuk!Pár éve én olyat akartam venni magamnak,de volt két komoly bökkenő.Mégpedig az,hogy 15-20 000 ft-tól kezdődtek az árak,és ez csak az egyik volt!A másik meg az,hogy nem is tetszik a formája!Ezeket csak az engedheti meg magának,akinek eléggé meghízott a bankszámlája,vagy jól keres havonta.Úgyhogy maradt a harisnyanadrág,olcsóbb is,meg sokkal kényelmesebb is,és nem mondok le róla.Muszáj biciklivel járnom,mivel a cég mem támogatja a BKK bérletet egy fillérrel sem.Ha azt nézed igy évente a zsebemben marad 114 000 ft.és 25 perc alatt ott vagyok a munkahelyemen.Ott pedig az öltözőben még senki se nevetett ki a h.nadrág miatt,és nem pusztán csak én járok bicajjal,hanem még mások is.Ők is hasonló harisnyát hordanak,régebbi fajtát is,és családos emberek,nem melegek,ahogy te mondtad!Nem is tudom honnan van merszed ilyet állítani?Na ezekre varrjál gombot öcsisajt!
2016. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

Ajj nagyon beoltottál:)

Hova haladjak a korral amikor egy harisnya nem férfias egyáltalán?

Amúgy meg mindenki amit hord azt felvállalja:) ha meg nem akkor meg hordjon maszkot mint sokan megteszik de attól még mindenkinek meglehet róluk a véleménye. Ha meg ez nem tetszik nem kell hordani vagy mutogatni.


Igen de a probléma az hogy ,,rövidnadrághoz" férfi nem vesz fel ilyet... de az a baj hogy te még mindig a 3/4-es nadrágról beszélsz amikor a rövid volt a téma.

Amúgy meg ezeknek a nadrágoknak nem a fazonját nézik és nem is azért 15-20e hanem mert ergonomikus, könnyű, simulékony, izzadságelnyelő és meleg... Nyilván nagyobb haszna van mint az 1000 forintos női harisnyának egy sportoló szemében nem azért hordják mert sz.rt sem ér:)


Családos ember létedre jól megy az okoskodás, öcsisajtozás. Nem akartam sem a pénztárcádban turkálni se sehol.

A nylon harisnya férfiakon, és a rövidnadrág harisnyával meleges... állíthatod hogy nem ettől nem elszel több se kevesebb de attól még az marad és aki valamit nyíltan felvesz legyen az szoknya vagy egy óriási faszos póló az ne sírjon hogy az emberek milyenek.

2016. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

A bicajos nacik nem illenek utcai viselethez, főleg rövidnadrághoz, maga a termék magában hordásra van legyártva,kitalálva, ellenben a harisnyákkal, amit vagy szoknyával vagy sort nadrággal kell hordani.

Egyébként ha valakiből egy egyszerű kiegészítő ruhanemű annyira komolyan veszi, azzal kár foglalkozni.

Az igaz, hogy a nylonharisnya a legtöbb embernek taszító, béna dolognak tartja, de akinek bejön, azt nem fogja lenézni legyen az lány vagy fiú. Rajtam sem azért furcsállják, mert fiú vagyok, hanem mert nylont hordok gyakrabban, jobban bejön, mint a pamut.

Egyébként akinek fontos, hogy legyen harisnya a lábán, az alapból leszarja, ki mit gondol. De normál nyloharisnyát vannak akik fásli fölé hordják, férfiak, vagy vannak gyógyharisnyák, ami hasonlít a barna nylonharisnyára csak vastagabb.

És vannak a Bellindának olyan harisnyái, ami funkciósak, pl aloe verás masszírozó harisnya, kényezteti a lábat, vagy a sok ülő munkához való speciális harisnya, a vérkeringést javítsa. Szóval, aki bzizik egy harisnyáson, az a maga butaságát mutassa.

2016. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!