Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én nem találom nagy dolognak...

Én nem találom nagy dolognak a harisnyát, arra gondoltam míg nincs jó idő reggel húznék fel rövidnadrághoz, pasiként milyen lenne jó?

Figyelt kérdés
Egy pamut fekete vagy barna nem átlátszó nylon? Ha jó idő van, gyorsan levetném és könnyen elférne a táskámba.

2016. szept. 30. 10:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Mivel úgyis leveszed később a harisnyát szval le kell vetkőzni. Ennyiből menj hosszú nadrágba s később vedd át a rövidet.

23-N

2016. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Kérdezőbe meg nem kell bele veszni kedves kommentelő, mert értelmezhető. De te is egy olyan ember vagy biztos, aki túlzott unalmába okoskodik...

Legalább oda írnál, ahol tényleg olvashatatlan, nem érthető szövegek vannak, mert vannak olyanok. Ott játszad a tanárt.

Kérdező, sz@rd le az ilyen megsavanyodott embert.

23-N

2016. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot adri3721, a nadrág cipeléssel az a baj, hogy sok helyet elfoglal és át kell öltözni, amit nem akarok mindig öltözgetni és van, hogy estefelé érek haza, akkor 2X kellene átöltöznöm.

Amúgy a vastagabb nylonharisnya jó tényleg, mert nappal se zavar, de hűvösbe is jó,nem kell öltözgetnem.

2016. okt. 1. 13:39
 24/34 anonim ***** válasza:

Úgy járj, ahogy jólesik, normális beállítottságú embert nem zavar, furcsáll egy harisnyást, egyébként meg vannak akik jobban szeretik a harisnyát, én is utálok mezítelen lábakkal lenni.

Nem hiába árulják egy helyen a zoknikat és a harisnyákat, ki mit szeret, azt hordja. Amúgy meg a zokni=rövid harisnya, a bzázók butaságára vall, ha a harisnyaviselést ezzel párosítják.

Még a kereszt rejtvényekben is gyakran van ez a megfejtés, hogy rövid harisnya, megfejtve zokni.

2016. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
71%

Én ehhez annyit mondanék,hogy mindenki azt hord amit akar!Én is hordok harisnyanadrágot férfi létemre ha hűvös van,mert ki nem állhatom a jégeralsót,se a mackónadrágot.Na és?Senkinek semmi köze hozzá!Megjegyezném,hogy mostanában több alkalommal is szoktam látni egy srácot aki fekete halásznadrággal visel fehér pamutharisnyanadrágot.Ez kicsit felünő,de lehet napallergiás,azért hordja ebben a melegben.De a biciklisek is hordanak harisnyát,nem is kevesen,ahogy feltünt nekem.Sőt még fehér harisnyás srácot is láttam,pont olyan volt,amilyet az előbb említettem.


Tehát ,ha egy férfi harisnyát hord,annak számos oka lehet,és nem kell azonnal perverzióra gondolni,ahogyan itt egyes válaszolók tették.Páldául az jön be neki,egészségügyi probléma áll a háttérben,vagy egyszerűen túl drágának tartja a kerékpáros nadrágot,és inkább harisnyanadrággal oldja meg,hogy reggel ne fázzon a biciklin.

De az is lehet,hogy kiskorában megtetszik neki a harisnya,és nem tud tőlle egy életre sem szabadulni,holott nagyon is tisztában van a saját nemével,de a harisnya akkor is kell neki.Ez van ,nem tehet rólla!Úgyhogy kicsit el lehetne ezeken gondolkozni,hogy itt nem egészen egy konkrét buzulásról van szó.Ha egy férfi ezzel szembesül élete során(általában már kiskorban megtörténik),hogy harisnyafétise van,akkor számoljon azzal,hogy ebből nincs gyógyulás!Ezt csak kezelni lehet,mégpedig azzal,hogy hordja akár titokban,akár jól láthatóan.

És ha csak a harisnyanadrágot veszi fel,az még oké,de ha tűsarkú cipőt,toppot,melltartót,szoknyát,combfixet venne fel,azért már volna miért aggódni!Az egy kicsit bonyolultabb kategória!

2016. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó itt nem arról a harisnyáról szó hogy te a nadrágod alá veszel fel harisnyát... hanem arról hogy a kérdező ilyeneket akar felvenni és a többi homi még bátorítja is:

[link]


Az meg hogy te sima harisnyának látod nem jelenti azt hogy az is.

A biciklisek ilyet hordanak általában:

[link]


és van az orvosilag ajánlott keringést javító harisnya:

[link]



,,De az is lehet,hogy kiskorában megtetszik neki a harisnya,és nem tud tőlle egy életre sem szabadulni,holott nagyon is tisztában van a saját nemével,de a harisnya akkor is kell neki."

A melegek pont ilyenek de mindegy:)


Amúgy meg ha annyira ,,szánná" a dolgot felvenné farmer alá és nem kellene mindenki szemét kiszúrni vele:)


,,És ha csak a harisnyanadrágot veszi fel,az még oké,de ha tűsarkú cipőt,toppot,melltartót,szoknyát,combfixet venne fel,azért már volna miért aggódni!"

A combfix és a nylon harisnya között mennyi különbség van?

Amúgy meg ha neki szoknya fétise van, vagy tűsarkú és ezzel kiskorában szembesült de tisztában van a saját nemi identitásával akkor mi van? Ezen gondolkodj el.

Nem is tudom ki írta ezeket...

2016. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

#25 normális felfogású embert hidegen hagyja a harisnya, akár pamut, akár nylon.

#26 te meg csak buz*zz továbbra is, ennyire fussa csak.

2016. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Rövid nadrág harisnyanadrággal még nőknek is béna, nemhogy férfinak. De te tudod!
2016. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
63%

21!

Es mi van akkor ha a kerdezo utalja a hosszunadragot vagy valamiert a harisnyat reszesiti elonybe??

2016. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

27!


Gondolom Te is kullohibas lehetsz ennyi esszel szabadlabon!

Mi fhasznak rugozol ezen a teman a hozzad hasonlokkak!

Mindenki azt hord ami tetszik es kenyelmes neki, es nem fognak a magadfajtaktol engedelyt kerni!!

2016. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!