Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrnadrág, latex nadrág idén...

Bőrnadrág, latex nadrág idén ősszel-télen is csak a nőknek lesz divat?

Figyelt kérdés
Van fényes bőrnadrágom, de ha lenne kedvem hordani, furcsán érezném magamat, hogy más férfiak nem hordanak,csak kabátként. Vagy ne foglalkozzak mással?

2016. okt. 26. 10:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
20%

Te nyomi homár ki mondta hogy a nők hordjanak pasi ruhat???

Ti buzeratorok....

2016. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem kell nekik mondani!

Felveszik maguktol is!


Ime:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2016. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
41%

9-es!


A noknek irjad hogy belefullednek a muszalas ruhakba ,hogy ne hordjanak nejlon harisnyat mert az egezsegtelen.

2016. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Figyelj 21-es!


Itt van egy ujabb bolond a nok kozott!


Ciki, ha lány létemre férficipőt veszek?

2016. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
2016. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
53%

nem értem mi itt a gond..

bőrnadrágot a férfiak is hordanak igaz nem olyan sokan mint a nők. rockerek, motorosok főleg, de egy-két divatház rendre behozza, Zarában is lehet pl. kapni férfi (mű)bőr nadrágot. külföldö ahol a divatolás férfiak körében fontosabb mint itthon, egész sok férfi van bőrnadrágban.


az meg megint egy másik dolog, ha te feszülős latex leggingset akarsz felvenni... azt max futáshoz, utcára gáz. h miért, igazából, pont azért amiért csillámos feszülős ruhát se veszel fel, szoknyával, meg tűsarkút.

2016. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Van latex nadrágom is, szoktam hordani. Hogy nem utcára való? Érdekes, akkor hova való szerinted? A latex fényes bőr utánzat, az is teljesen unisex, csak férfiaknak nem feszülőset, hanem bővebb méretűt célszerű hordani.

Amúgy azt látom nem viselnek bőrnadrágokat átlag férfiak, szerintem mert nem divat és ami nem tucat, azt kerülik.

2016. nov. 2. 10:39
 28/30 anonim ***** válasza:
74%

Nekem van latex gatyam es szoktam is hordani nem csak bukikba hanem utcara is gyakran felveszem. Egyszeruen imadom

20/F

2018. jan. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%
Mindenki azt vesz fel amit szeretne, kit érdekel, hogy másnak mi a véleménye [főleg ha negatív] ha mások valamit nem hordanak de neked tetszik az adott ruhadarab akkor csak nyugodtan. Én konkrétan féltem kimenni benne az utcára, mert az én generációm és a mögöttem születettek [1998tól 2000ig elég ítélkezőek és csak szerintük b*zis]. Mondjuk én bőrhatású tornacipőt szoktam mellé húzni, meg rövid ujjú pólót vagy feketét/fehéret, télen ez fölé még jön 1 bőrhatású kapucnis kabát. Nem vagyok rocker, motoros és homo sem. Egyszerűen csak tetszik. 21/F
2019. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Mindenki azt vesz fel amit szeretne, más véleményét pedig meg lehet hallgatni de csak abban az esetben érdemes belőle levonni valamit ha építeni lehet arra amit mond.

Ha valakinek nem tetszik és taszítja magától, bárkin is legyen: nem változik meg a nézete. Amúgy a többség nem hord ilyet de neked tetszik az adott ruhadarab akkor csak nyugodtan húzd fel.

Én konkrétan féltem kimenni benne az utcára, mert az én és a mögöttem születetett generáció [1998tól 2000ig elég ítélkezőek és szerintük b*zis, mondjuk szerintem meg vagány].

Én bőrhatású tornacipőt szoktam mellé húzni, meg rövid ujjú pólót. Télen efölé még jön 1 bőrhatású kapucnis kabát.

Nem vagyok rocker, motoros és homo sem. Egyszerűen csak tetszik. 21/F

2019. okt. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!