Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti szoktatok felvenni...

Fiúk! Ti szoktatok felvenni harisnyanadrágot télen nagy hidegben nadrág alá?

Figyelt kérdés
Az öcsém szerint lányos, pedig nincs még tíz éves.
2016. dec. 20. 16:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%

Én szoktam. A jégert utálom a mai napig. régebben mindig egy testhezállóbb melegítőnadrágot vettem fel farmer vagy melós nadrág alá hogy ne fagyjon szét a lábam. Tavaly a barátnőm adott nekem egy leggingset ami rá nagy lett mert elnézte a méretet, mondta hogy próbáljam fel, mivel vékonyabb fajta így farmer alatt jó lesz és nem fogok benne meggyulladni. Tetszett is, és iszonyat kényelmes volt. Az ülepét picit átalakította nekem, mivel varrónő, így tudott ügyeskedni. Aztán egyszer adott nekem pár nejlonharisnyát hogy próbáljam ki azt is milyen. Bevallom az is jó, nem olyan hideg időben ami most van arra 40-60 denes harisnyákat veszek fel, az teljesen rám simul és jó benne mozogni. Szeles időbe vastag leggings amit felveszek, de azt csak akkor ha 1 óránál többet leszek kint.


Én alapból ezt nem tartom férfiasnak, itt is csak azért írom mert nincs ide írva a nevem, meg a barátnőmön kívül csak az az egy haverom tud erről akiben megbízok. Bár őt nem érdekli.


Én csak azért hordom mert praktikus, és az vállt be a legjobban. Persze sosem mutogatnám benne magam.

2016. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, a leggingsek is jók, kinek melyik jón be, de a lényeg, hogy passzos legyen, akkor nem zavaró és jól szigetel.
2016. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy baj lenne, ha még női is a harisnya, de nadrág alatt van. Senkit nem zavar. Engem biztosan nem. Csak nőként nem értem, hogy miért gyártunk sztereotípiákat. Én elfogadó vagyok ilyen tekintetben. Inkább az a bolond, aki ilyen hidegben nem öltözik fel rendesen. Látom, hogy az iskolákban a gyerekek az otthonról hozott előítéletekkel jönnek, s egymást bántják. Ez így nem jó, és az sem jó, hogy mi lányok szabadabban öltözködhetünk. Az egyik lány az osztályban férfi nadrágokban járkál, és senki nem mondja neki, hogy ne légy trampli, mert férfias. De férfin valami nőies, azt már lehet cikizni érte. Kettős mérce!

Ezt utálom a legjobban. Az öcsém szerint minden lányos, amit tőlem kap. :) Még a focicipője is, ami tiszta fekete. Mindenre rámondja, hogy lányos, mert az osztály "alfahímjénél" így akar bevágódni. Ennyi.

2016. dec. 21. 20:28
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, bár gyakran a buta és beképzeltek szörnyülködnek ezen, pasi leggingsben vagy harisnyában van. Aki érettebb az totál leszarja, gyakran látok focizni leggingsben vagy harisnyában fiúkat, manapság a lábra feszülő nadrág divat is.

Aki régimódi, idősebb vagy nem szeret passzost hordani, az sose fog ilyeneket felvenni, megmarad a jégeralsónál, pizsamánál.

Én pl szeretek harisnyát, leggingset húzni, pl rövidnadrághoz is hordok harisnyát, mert úgy érzem jól magam.

2016. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Jol irtad kerdezo, valoban dul a kettos merce!

De ez a buta embereknek koszonheto!

Es ha a ferfi ruhat viselo lanyokat is elkezdjuk cikizni akkor javitunk a helyzeten, bar a harisnya sosem volt noi, ezt is a butak mondjak annak mert a kozepkorban korabeli festmenyeken a ferfiak hordtak egeszen a 18. Szazadig, csak rajottek a nok a praktikussagara meg a komforterzetre amit nyujt es egyszeruen lenyultak!

Most meg az a divat hogy ha megtetszik egy FERFI ruhadarab vagy bakancs nekik azt kinevezik uniszexnek...

2016. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én is szoktam hordani,de pamutot mert csak az vált be.Az a régifajta bordázott patentkötésűt.A mikroszálas,meg a nejlon harisnyáktól viszket mindkét lábszáram,egyszerűen nem bírom!Maradtam a pamutnál.Lábfejeset,anélkülit,mikor milyet.Ovodás koromban hordtam először,mivel ott az ovónők jóvoltából volt erre szükség.Ott nem számított fiú,vagy lány az illető.Utána hordtam a suliban egészen 10 éves koromig,amikor aztán egyszer csak elmaradt az egész.Majd elballagtam a nyolcadik osztályból,kijártam a szakmunkás sulit,és dolgozni kezdtem.A hidegerkben jégeralsót hordtam,meg mackóalsót,de éreztem,nem jól van valami.A jégeralsó nagyon buggyos,meg parasztbácsis kinézetű,a mackóalsó meg túl vastag a farmer alá.Így fogam magam,és vettem egy zokni-harisnya szaküzletben 3 fehér bordázott pamutharisnyanadrágot,mivel akkor még kapható volt.1997-et írunk.Az eladónő cseppet se csodálkozott rajta,hogy nekem kell,mert kérdezte kinek viszem?!Sőt elmondta,hogy az ő nagyfia is ilyet hord,csak szürkében.Igaz,kicsit nagy volt rám,mert eléggé harmonikázott a térdemen,meg a lábfejemen.Viszont a dereka felért majdnem a mellkasomig,és a derekamat is védte a hideg ellen.XL-es méretű volt,de az én 168 centi magasságomhoz képest az L-es is elég lett volna.Én pedig praktikusabbnak gondolom ezt a harisnyanadrágot most is,mert lábfejes,és ha ráhúzok egy zoknit már duplán védve vana lábam a hideg ellen.A nadrág alatt meg ki látja,mi van rajtad?Azonkívül hordok még szürke,drapp,és sötétkék színekben is.SDe azok már lábfej nélküliek.Énnekem ez jött be,mást nem hordok a nadrág alatt.
2016. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért is ne? Ilyen időben, kemény mínuszokban pláne mindig is harisnyanadrágot hordok. 1000x kényelmesebb, mint a jéger alsó. Még van rendőr haverom is olyan, aki szintén inkább harisnyát hord egyenruha alatt.
2017. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
95%

Az èn párom is hordott igaz mèg 15-20 ève ő is csak azt a hagyományos bordázott lábfejes harisnyanadrágot, de aztán el maradtt nála ahogy mesèlte nekem, de mostanában megint el kezdett fázni ès mondtam neki mèrt nem vesz fel harisnyát, règebben is hortad, de már nem lehet kapni azokat a règi harisnyákat, igy rendeltem neki külföldröl, hivatalosan fèrfi vastag frotir harisnyát hozzá teszem majdnem ugyanolyan mint a règi, ès egyszerüen le sem akarja venni mert annyira meg szerette, sőt mèg rendelni kelett neki más szinekben is, ha haza jön melóbol, ès le vetkőzik csak pólóba meg harisnyába van, de igy van vele reggel is felkel ès amig nem indul el addig is csak póló meg harisnyanadrág van rajta.

Èn nem tudom mièrt gondolják ezt sokan cikinek, el kellene ezt fogadni hogy felöltözik az ember tèlen. Sőt èn mèh azt is mondtam a páromnak hogy hordjon tèlen pamut bodyt adok neki, ès fel is próbálta az is tetszett neki de azt nem akarta hordani mert azt mondta ha azt valaki meg látná rajta biztos cikiznèk vele.

2017. jan. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Èn is hordok ősztöl kezdve amig el nem mulnak a reggeli hidegek, èn csak vastag pamut harisnyát hordok, de èn amióta az eszemet tudom, èn azóta hordok harisnyát, ès lehet hogy furcsán hangzik ez egy fèrfitől, de èn nagyon kènyelmesnek ès praktikus ruha darabnak tartom, ès szeretem is hordani szóval nálam tèlen csak is a harisnyanadrág ami szóba jöhet mást nem szoktam fel venni, ès a párom szokta mindig kèrdezni ősszel hogy ha már hüvösebb van ès olyan helyre megyek, hogy tesz ki nekem harisnyát ès vegyem fel.
2017. márc. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenne furcsa ha pasi harisnyat hord utolso?

Hideg ellen vedekezni nem bun!

A harisnya kulonben is ferfi ruhadarab csak a nok ezt is elloptak mint a nadragot es sokminden mast,de nem kell hagynunk magunkat!

2017. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!