Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti szoktatok felvenni...

Fiúk! Ti szoktatok felvenni harisnyanadrágot télen nagy hidegben nadrág alá?

Figyelt kérdés
Az öcsém szerint lányos, pedig nincs még tíz éves.
2016. dec. 20. 16:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát azèrt írtam igy, mert itt nekem az jön le hogy az emberek többsège nem kèpes el fogadni azt hogy van olyan fèrfi aki felveszi a harisnyát a tèli időszakban, olvasgattam itt ezeket a kèrdèseket de nèmelyik válaszon el szörnyülködtem, hogy el itèlik ezt de meg magyarázni persze egyik sem tudta.
2017. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

A butasag a tudatlansagbol es a tajekozatlansabol ered...

Ne foglalkozz veluk, majd az orvosnal is ferfiak lesznek ha a fazastol barmilyen betegseget osszeszednek!

Ez egy egyszeru kettosmerce a ferfiakat mindenert elitelik a noket meg semmiert.

2017. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Így van! Hidd el hogy nem is foglalkozok ezzel, ne hogy már én ezekre a véleményekre adjak valamit.

Ami az én dolgom az az én dolgom, és azért mert ő így gondolkodik az az ő dolga, én meg másképp gondolom ez meg az én dolgom és kész!

De jól mondtad majd az orvosnál is legyenek férfiak, meg mikor majd nyafognak az ízületek végett, majd akkor mi lesz, majd mondják de jó lett volna ha felöltözök télen, és nem a másikat piszkálom!

2017. márc. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen én mindig veszek, lábfejest vagy lábfej nélküli harisnyát, de van jégeralsóm és cicanadrágom is, de valamiért a harisnyanadrágot egy kicsit jobban szeretem.

Még tegnap is vettem fel mert nálunk két fok volt.

2017. márc. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Én csak pamut harisnyanadrágot hordok, és nem érdekel mások véleménye, akinek meg nem tetszik az tehet egy szívességet.

Sőt el árulom hogy én gyerek korom óta hordom a pamut harisnyát, van egy nővérem aki viszont nem szereti a harisnyát, de az idei télben csak vett fel az enyémből, és egy kicsit oltottam is utána, mert azt mondta jó volt a hidegben.

És kérdeztem is tőle mondom hogy van ez, te nő létedre nem hordod, és én fiú létemre hordom és még szeretem is a harisnyát.....

2017. márc. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Még az elmúlt héten végig hordtam harisnyát!
2017. ápr. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Még szép hogy felveszem a harisnyanadrágot!

Az egyik legjobb ruha télen a hideg ellen, én főleg a vastag pamut lábfejes harisnyanadrágot szeretem a legjobban.

Én külföldről rendeltem magamnak egy itteni valamelyik kérdező segített benne.

Mond meg az öcsédnek próbálja ki a harisnyát télen és ha nem jön be neki akkor ne hordja de ha még is akkor....

2017. ápr. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Alap. Én rövidnadrággal is szoktam hordani.
2023. márc. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!