Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes megtartani ezt a...

Érdemes megtartani ezt a stílust, szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Középiskolába járok, és nem szeretem a nadrágokat, és csinosabbnak is vélem a szoknyát, így általában azt hordok. A felsőm általában blúz, esetleg egy blézer. A cipőmet meg átváltom mindig az iskolában 4-6 cm-es körömcipőre.


Nekem tetszik ez a stílus, de sokan furán néznek rám miatta, szerintetek ennek ellenére érdemes ilyennek maradnom? 17/L



2017. febr. 27. 02:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Ott a pont Shunshinedollnál!
2017. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a pozitív és negatív kritikákat is. Hasznos lehet mindegyik válasz. :)


Szóval úgy gondoljátok, hogy csak a cipővel van gond? A többi egész jó?

2017. febr. 27. 17:56
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Persze alapvetően attól is függ, milyen fajta szoknyáról van szó, de pl szerintem a csinos kis blézer bárhol megállja a helyét, akár egy csajos estén egy farmerrel, vagy épp egy buliba vadabb szoknyával, vagy ugye a suliba visszafogottan, elegánsan mégis lezseren. A cipőcserét szerintem eleve hanyagold, de alapvetően igen, a körömcipő a legnagyobb probléma. Tudni kell mikor és hogy kell viselni. A szoknyákhoz a vastag sarkú cipők vagy épp a telitalpúak is jól mennek, ha már mindenképp ragaszkodsz a magas sarokhoz. Ha nem, akkor melegebb időben jöhet a balerinacipő, ami nagyon csinos. Most meg nég a sima, nőies velúrcipők és bokacsizmák is jól mennek a szoknyához
2017. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És akkor is megfelelnek az egyszerűbb cipők, ha a felsőm blúz?
2017. febr. 27. 18:56
 15/22 anonim ***** válasza:

Persze!:)

Akár még egy sporcipővel is bájosan tud mutatni egy szoknya, akkor az egyszerűbb cipők miért zárnák ki a blúzt? Szinte bármi kombinálható bármivel, csak jól el kell találni az összhatást és az alkalmat:)

2017. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is kicsit túlöltözöl, nem azt mondom hogy menj melegítőben de pl egy sima pamut szoknya (bármilyen), kényelmes elegáns felső meg egy kardigán is elegáns tud lenn iegy kényelmes csinos cipővel viszont az már nem túlöltözés.
2017. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
14%
Mennyivel egyszerűbb és jobb lenne, ha az iskolákban újra bevezetnék a köpeny viselését. Akkor senki nem tehetne megjegyzéseket a másik öltözékére. Ja, és megtiltanák az iskolában a körömfestést például, mert az nem iskolába való.
2017. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%

#17 ez kiterjedhetne a tanárokra is, pl mikor ofőnk kitalálta hogy a lányok a nyári 30 fokban se vehetnek fel ujjatlant majd következő órára bejött a magyar tanár egy csőtopban, megmondtuk az ofőnek hogy nem hordunk ujjatlant ha a tanári kar sem, itt lett vége a vitának.

Máshol is volt ilyen hogy be akarták tiltani a hajfestést, sminket, körömfestést, annyit mondtak a diákok hogy nem fogják használni ha a tanárokon se látják, az nem indok hogy felnőtt, 16 évesen ne nézzenek már kisgyereknek.

2017. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#17: az sem mindegy, milyen iskola. Mármint általánosba esetleg betiltható lehetne a körömfestés, bár eleve nem értem a lényegét az efajta korlátozásoknak. De azért egy középiskolás 17-18 évesnek már ne tiltsák meg a körömfestést álljon meg a menet...

Nem a rendszerváltás előtt vagyunk már, akkor sem, ha te még ott nőttél fel. Téged már nem befolyásol, hogy egy iskolás festheti-e a körmét vagy nem

2017. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
25%

Én soha nem törődtem mások mit mondanak bla.. bla ... bla...

Ez vagyok én, így öltözom nekem így kényelmes, tiszta és ápolt vagyok ennyi!!!

Ha neked jó és megfelel , így vagy az aki.....?!

Amúgy jobb is a szoknya mint egy nadrág és ha jó a labor akkor meg miért ne hordanad azt amit éppen szeretnél, azaz szoknyát.

2017. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!