Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes megtartani ezt a...

Érdemes megtartani ezt a stílust, szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Középiskolába járok, és nem szeretem a nadrágokat, és csinosabbnak is vélem a szoknyát, így általában azt hordok. A felsőm általában blúz, esetleg egy blézer. A cipőmet meg átváltom mindig az iskolában 4-6 cm-es körömcipőre.


Nekem tetszik ez a stílus, de sokan furán néznek rám miatta, szerintetek ennek ellenére érdemes ilyennek maradnom? 17/L



2017. febr. 27. 02:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én örülök annak hogy egy lány így öltözködik. Szerintem tartsd meg ezt a stílust, de úgy is neked kell eldöntened hogy mikor, hogyan öltözködj, ez a TE dolgod, és ne foglalkozz másokkal.
2017. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó a stílusod! Amit leírsz, az egy abszolút visszafogott, elegáns-nőies öltözködés. Igaz, hogy középsuliba kevesen járnak így, mégis sokkal inkább oda illő, mint a sportos, de közben mindent megmutató ruhák, vagy a rocker/deszkás/emós/akármilyen cuccok, amiket millióan viselnek, és mindannyian "egyéniségnek" gondolják magukat... Közben pont te vagy az igazi egyéniség, mert te nem másolod a környezetedet. Legyél erre büszke, és vállald bátran önmagad! :)


(A negatív hozzászólóknaknak akkor lenne részben igazuk, ha a kérdező nagyestélyiben és 10 centis tűsarkúban járna suliba... A 4-6 centis sarok különben egyáltalán nem magas, és még jobbat is tesz a lábnak, mint a totál lapos balerinacipők.)

2017. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!