Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gáz a zokni-szandál?...

Miért gáz a zokni-szandál? Miért hord mindenki, titokzoknit, zárt cipő mellett is?

Figyelt kérdés

Sziasztok,



Én divatban, frizurában, mindenben vagy 15évet le vagyok maradva, pedig nem vagyok 2x annyi idős...


Nem tudom, de ha egy zokni a bokacsontom alatt van, akkor konkrétan azt mondom, hogy kicsi rám és másikat keresek.

De emelett valahogy nem szeretek zokni nélkül járkálni.


Miért számít röhelyesnek a zokni-szandál? Főleg ha valaki még ne adj Isten "képes" rövidnadrágot is felvenni hozzá...

Mint én... Bár rövidnadrág is, nálam inkább a 3/4-es, térdig vagy azt eltakaró, amit kedvelek.



Másik téma, de ha már kipanaszkodom magam...


Emellett, a frizurám is annyi, hogy hajmosás, szárítás, fésü és megborzolom. Így pontosan olyan a frizurám mint 4, mint 14, vagy épp mint most 24 évesen.


Ami egyre inkább zavar, hogy a ruháim is kb mind nagy rám, valahogy mindig is lazább, ruhák voltak rajtam, valahogy ez a mentális hiba lett kialakítva bennem, és nehezen tudok mindenen változtatni, amihez hozzázzoktam... A divat izlésem azért ugyan olyan mint amilyenben ovis koromban, anyu öltöztetett... Mai napig ő fodrászkodja a hajam, és nincs is bajom ezzel, gondolom ez is gáz mint az összes többi...



Változtatni szeretnék, de egyszerűen nem tudok, mert annyira nem is akarok, de közbe meg mégis zavar és egyre jobban frusztrál...


A baráti körömben meg kb mindenki ugyan úgy, lemaradt az előző évezredben mint én.


De közbe meg önbizalomhiány az van rendesen, zavar hogy miért nem tudok normálisan, átlagosan kinézni mint a legtöbb ember, mikor metron vagy épp az Egyetemen vagyom.

Ismerkedéssel is vannak gondok...


Jah amúgy se alkohol, se buli, se fesztiválok, se koncertek... Nem is vonz egyik se.



Annyira szeretném magamat látni 10-20 év múlva.



De ez a zoknis dolog is ami per pillanat zavar.. A vettem fel először szandált ezen a nyáron, persze zoknival, de jelenleg még hosszú nadrágban.

És néztem az embereket és sebnkit, de konkrétan senkit nem látta,hogy zokni lett volna rajta nyitott cipő mellett, de még zárt cipőben is vagy azon gondolkoztam hogy most konolyan zokni nélkül van? Vagy rajta is "miniatűr", titokzokni van?.... Mindegy volt hogy 10-en, 20-on, vagy épp 40 feletti volt.



Jajj hát az megint egy másik kérdés, hogy strandon annyira idegen tőlem az úszó nadrág (boxer szerű gatya) ... Tizen éve a többségnek egyértelmű volt, hogy fecske, most meg lassan e miatt is érezzem hülyén magam... Pedig fel nem vennék boxer úszógatyát...



Jó lenne összejönni valakivel, ami motiválna a változásra.

Mert én nem szeretném, hogy "ne akarjon megváltoztatni, fogadjon el olyannak amilyen vagyok." Legalávbis egy számomra is elfogadható mértékben, égy tempóban.



Köszönök minden megosztott, értelmes gondolatot!


24F



2017. jún. 6. 09:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%

Egyszerű matematikai művelet csupán:

Szandál + zokni = FOGYATÉKOS EMBER!!!

2017. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20%

10! Akkor a te okfejtesedet kovetve a harisnya rovidnadrag parositasnak sincs sok ertelme, igaz?


11! Ez csak kijelentes,de mi a magyarazat?

2017. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
53%

"10! Akkor a te okfejtesedet kovetve a harisnya rovidnadrag parositasnak sincs sok ertelme, igaz? "


Hát nincs is sztem.

2017. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát az itt kapott százalékok alapján rájöttem ez az oldal haszontalan.

Szandál+zokni. Hót retek lesz a zoknid az utca porától. Az meg undorîtó.

2018. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!