Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szokott valaki mezítláb...

Szokott valaki mezítláb járni? Ha igen, mik az élmények?

Figyelt kérdés

Főleg csajok véleménye érdekel de persze pasik is írhatnak. Én nyáron voltam itt-ott mezítláb, fesztiválokon és csak simán sétálni is. Érdekel vannak-e hozzám hasonlók még :) Mondhatni új vagyok a témában ezért vegyesek az érzéseim de ennek ellenére is tetszik a dolog. Kaptam már érte hideget meleget de azért az élmény kárpótolt mindenképp.


Írjon akinek van élménye, puszi :*



2017. szept. 11. 16:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan férfiból vagyok, de én is bárhova elmegyek mezítláb nyáron. Moziba, bevásárolni, csak úgy sétálni a párommal, aki szintén sokat szokott mezítláb járni stb. Mondjuk Operába, bankba még nem voltam így... Sajnos a munkahelyemre sem így megyek, az nem olyan cég. De a kocsit így vezetem, soha nem adódott belőle semmi.


Eleinte több dolog is szokatlan, fura. És valóban nem minden élmény kellemes, különösen a forró és szúrós dolgok, meg az, hogy többet kell lefele figyelni, mint cipőben. Ez egy valamit valamiért szituáció. Aki jobban fél az előbbiektől, az nyilván nem fogja bevállalni. Nem kötelező. Más dolog azért járni mezítláb, mert nem futja cipőre, és egész más passzióból. Mert cserébe egy csomó új érzet, élmény vár, ha így teszel. Egy egyszerű séta is teljesen más, ha érzed, min jársz? Milyen a tapintása, hőmérséklete a talajnak. Sokkal több idegpályádat mozgatja meg. Kezdetben persze vittem magammal papucsot, de idővel elhagytam, úgy se vettem fel soha.


Az emberek többségét pedig nem érdekli, ha mégis, akkor sem mutatja. Kezdeten én is azt hittem, sokan megbámulnak, beszólnak majd, de a valóságban ez minimális. Leginkább gyerekek a plázában, de ettől nem én jövök zavarba, hanem inkább a szülő, akinek hirtelen ki kell találni egy hihető választ arra: "Miért van mezítláb a bácsi?" ;)

2017. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11-es köszi a kimerítő választ valójába ilyenek miatt tettem fel a kérdést és jól esett olvasni :)
2017. szept. 13. 11:00
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek mezítláb sétálni a belvárosban, érdekes érezni a különféle felületeket, nem zavar ha tök fekete lesz a talpam :)
2017. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nap este még nem volt nagyon hideg, úgyhogy cipő nélkül edzettem egy kondiparkban. Levezetésként kedvem támadt egy kis futáshoz. Sokkal izgalmasabb volt mezítláb futni, mint cipőben. Szerencsére már senki nem volt az utcán, csak a talpam csattogása visszhangzott a panelházak között. :D
2017. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Gyerekkoromban a barátaimmal mezítláb jártunk iskolába, rendszeresen.Az utcán itt-ott feltűnést keltettünk,de az iskolában megszokták.Nekünk kényelmes volt és egyszerű is, nem kellett cipőt venni.Én akkor azt hittem,nagyon ritka az ilyen mezítlábas iskolába járás, de később láttam egy csomó ilyen képet.
2017. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez melyik országban volt, 15ös?
2017. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!