Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb nő sportosan vagy divatosan öltözködik, nem pedig szexisen?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem akarnak qvásnak kinézni. A sportos öltözet a kényelmet szolgálja, de igaz inkább a szoknya, nadrág blúz, ing stílus jellemzőbb.
2017. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Munkahelyen szerintem nem helyénvaló a szexis öltözet. Meg hadd döntsem már el, hogy akarom-e hogy vadidegenek megbámuljanak az utcán, vagy sem.
2017. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom, az tetszik vagy praktikus neki, s tuti van, akinél benne van, hogy nem akar kifejezetten szexi lenni, mert vannak bunkók, illetve mert értelmetlennek látja, hogy akkor legyen szexi, ha dolgozni megy, nem buliba.
2017. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert sokkal kényelmesebb sportos ruhát viselni egész nap mint egy miniruha-magassarkú párosban flangálni egész nap.
2017. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Több oka is van:


Szexisen alkalomhoz illően öltözünk általában, például amikor azt szeretnénk ha a férfiak felfigyelnének ránk.

A munkahely tipikusan viszont nem ilyen hely. Persze nyilván kinek mi a munkája, de az én esetemben ez nem megengedett például. Nekünk erről tartottak rövid eligazítást is. Azzal, hogy szexisen öltözködünk igencsak magunkra vonjuk a figyelmet a munka helyett és ez nem segít a cégnek. Ráadásul ha kihívó vagy ne csodálkozz ha a kollégák folyamatosan bepróbálkoznak és egy darab húnak néznek csak, ha pedig elküldöd őket az kínos utána mindkettőtöknek. Ha pedig alakul valami viszony az szinte sosem végződik jól.


Röviden ennyi.

2017. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%

Hangsúlyozom bizonyos országokban sokkal több lány öltözködik nőiesen, úgymond szexisen. Én ezt nem várom el senkitől természetesen, hisz mindenki magának öltözködik. Főképp nem az ellenkező nemnek. Viszont nagyon tudom díjazni, ha egy lány nem sportos, hanem tényleg nőies:D Egy-két ismerősöm is így öltözködik (combzokni, magassarkú, ruha, szoknya) és egyáltalán nem riban©osak. Mindig ügyelnek erre. De a személyes véleményem az, hogy nem tetszik ez a tendencia. Lassan nagyítóval kell keresni a szoknyás, magassarkús lányokat :"D


25f

2017. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk testnevelő tanárként nem igazán lenne praktikus a

szexis öltözet..

2017. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Ebben például mi a kihívó?:D

2017. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom hol laksz de nagyobb városokban, pesten is nőiesen öltöznek, szoknya, harisnya, combzokni, leggings stb.
2017. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%

Nem nő vagyok, de ne már :D két fiú tesóm van, focin nevelkedtem, sose volt hosszú hajam, mert nem akartam. Én így szoktam meg. Mostanában meg divatos fiúsan öltözködni, szóval fªszª. Egyébként tök fura, amikor a r#bancok is úgy tesznek, mintha annyira fiúsak lennének, de nekem 8.

Fordítsuk csak meg a kérdést: miért van az, hogy a legtöbb „férfi” {fiú} egyik oldalon hosszú hajjal, térdig feltűrt, farmeres lyukat (igen) hord, hosszú zoknival, Superstarral? Na ugye


Szóval nyugi, válogass a lányos lányok közül, és szªrj le minket :)

2017. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!