Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb nő sportosan vagy divatosan öltözködik, nem pedig szexisen?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 12:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Én váltogatom a kettőt, mivel munkaruhám pl. külön van, így kényelmesbe jövök dolgozni, mert úgyis átveszem, így felesleges lenne szexisen öltözni.

Ha edzeni megyek, kb. ugyanez a helyzet.

De ha minden máshova megyek, mindig nőiesen öltözködök, alap a magassarkú,szoknya, stb.

Szóval szerintem ezektől függ, nálam legalábbis. :D


24N

2017. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is kényelmesebb a sportos. Nagyon sok órám van és sokat buszozok. Nem lenne kedvem magassarkúba rohangálni egész nap. Amúgy se bírja a lábam. Szoknyát alkalmakkor szoktam:) Egyébként nekem van egy 50+-os tanárnőm és ő nagyon nőcisen öltözködik. Jó ránézni, mindig jól harmonizáló darabokat hord. Szóval megértem ha valakinek az ilyen öltözködés tetszik.
2017. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem mindenki úgy öltözik, ahogy akar. Vagy, ahogy mer. Sokan félnek megmutatni a nőiesebb oldalukat. Az okokat már felsorolták előttem.
2017. okt. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egyszerű tájékozatlanság. Nem csak női viszonyban, hanem úgy általában mindkét nem azt hiszi, hogy az elegáns, saját neméhez illő (nőies/férfias) ruha kényelmetlen és nem praktikus, miközben sportos=kényelmes. Ez egyszerűen nem igaz, szimplán csak a megfelelő darabokat kell kiválasztani.


Plusz jó néhány éve a lányok és fiatalabb nők között tényleg a fiúsabb öltözködés lett divatos. Bár tulajdonképpen ez sem újdonság. Eredetileg a 17-19. századokban a magassarkú, harisnya és fűző is férfi ruhadarabként kezdte.

2017. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk mert október közepe van, ennek megfelelő időjárással... Nézz majd körül nyáron.
2017. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

„ennek megfelelő időjárással"


Hát napközben 19 fokok voltak a napokban is.

2017. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
#16 igen viszont reggel meg van úgy 9, márpedig valamiben el kell jutni suliba/munkába reggel
2017. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó barátnőm vastag harisnyában és szoknyában, platformos cipőben indul el reggel...
2017. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!