Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert van ennyi igenytelen no?

Miert van ennyi igenytelen no?

Figyelt kérdés

Szoktam setalni a varosban, es eleg sok olyan not latok a ferje/ elettarsa mellett, aki szornyen nez ki a pasi mellett. Zsiros haj, vagy kocosan osszefogva, vagy csak log a semmibe. Sokan melltarto nelkul vannak, egy laza poloban, egy kopott farmerral meg egy torna cipovel.vagy ami ennel is rosszabb, a napokban lattam: rozsaszin taska 1000 szinu kovel diszitve, parcudmintas- csipkes cipo, sima csofarmer, rozsaszin -feher csikos melleny, sarga pulcsi ami tiszta boholy volt. De az ajfon ott viritott az o, es a pasija kezeben is.

Emelett a ferjek/ pasik normalisan oltoznek: lakk szeru cipo, ilyen hetkoznapi , egy farmerrel, inggel pulcsival, vagy izleses borkabattal.

Aztan latom nemelyik not legkozelebb, van aki egeszen osszetudja szedni magad, van amelyik mindig ilyen hanyag.

Biztos ti is lattatok mar a jelenseget.

Nem celom ezzel bantani senkit, nem szolok bele senki eletebe, szimplan erdekel, miert lep ki valaki emberek koze az utacara ilyen igenytelenul?



2017. nov. 11. 11:43
1 2
 11/17 Metionin ***** válasza:
100%
Sokaknak egyszerűen nincs igénye ilyesmire. A képeken, amiket linkeltél, ha a nők felvennének egy egyszerű, alakjukhoz illő felsőt, már sokkal igényesebben néznének ki, ehhez nem kell sok pénz, időben is ugyanannyi felvenni mint egy bő inget.
2017. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

8-as

Nyugodj mar meg a bugyidban.

Van parom, van munkam.

Egyaltalan nem altalanositottam, te kezdted azzal a mondokadat, hogy ,, en szerintem minden szembejovo ember...,,

Holott en NEM MINDEN SZEMBEJOVORE gondoltam!

Es meg egyszer mondom, nem a 20-on evesekrol beszelek.a lakkszeru cipo vaszon nadraggal egy ferfin meg mindig igenyesebb , mint a kerdesemben szereplo no oltozkodesehez passzolo susogos naci szandalzoknival.


Irigy meg aztan vegkepp nem vagyok arra, ha valaki nem tud/akar ugy oltozni, hogy elonyos legyen szamara.

2017. nov. 11. 14:35
 13/17 A kérdező kommentje:

Attol, hogy feltettem egy kerdest, meg van eletem , de latom senkinek nincs szerintetek aki itt log, kiveve persze titeket, akik ezeket kitalaljak.

En kerek elnezest, hogy mertem haszanalni az oldalt!

2017. nov. 11. 14:37
 14/17 anonim ***** válasza:
53%
Elsőre én is sértésnek vettem a kiírást, viszont ahogy a továbbiakban olvastam, olyan mintha te a 30-40 éves nőket néznéd le! Egy anyuka, akinek nem sok ideje van, majd direkt neked ki fogja magát csípni, hogy ne nézd le! Nekem is volt olyan napom, hogy zsíros hajjal, béna ruhában léptem az utcára, mert siettünk, de attól nem vagyok igénytelen. Páromat nem zavarta. Meg ezek a nők is a képen... ilyen a stílusuk, idősebbek, nem érnek rá arra, hogy mindig kinyalják magukat, hiszen nem kell minden nap magassarkúban feszengni, meg miniruhában. Az is lehet, hogy észre se veszed és néha te se öltözöl fel úgy, mint egy modell, és téged is megszólnak mások. Mindenkinek más a stílusa!! Nekem se tetszik minden, magamban is tartom a véleményem mások öltözködésével szemben. pl. barátnőm is hasonlóan öltözik, ahogy a képeken a "trampli" nők. Neki ez tetszik, én nem is tudnám más ruhában elképzelni, na és van 1 lánya, a párja is így szereti. Van, aki így öltözik, van aki úgy, lehet hogy a pasijának jobban is tetszik a számodra "igénytelen" verzió. Hiszen lehet hogy szebbnek látja társát, vagy úgy szeretett bele. Senki se tökéletes!
2017. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez nem igénytelenség csak az el bennük h nem kell másoknak megfelelniük és mert így érzik kényelmesen magukat.az h nem vesz melltartót az miért lenne igénytelen?!lehet h egy hosszú nap után levette és csak leugrott a boltba nélküle és úgy láttad.kocos haj az se mindig igénytelen lehet a zsíros haj az de ha az illető felfogja akkor tökmindegy.szerintem nem kene ilyen magas mércéket állítani a nőknek és le igénytelenezni azokat akik nem mindig full tokeletes sminkben és tusarku cipőben tipegnek.en is szoktam melltarto nélkül lenni és nekem is zsírosodik a hajam,ezenkívül lehet 6hetente gyantazok és egy kicsit látszik a lábamon a szor de akkor mi van?!nem kell neked vagy akárkinek bizonyítanunk csak annak akinek akarunk;)
2017. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
Nos, én nem 20 éves vagyok, már elég régen elmúltam.:-) Viszont 20 évesen sem érdekelt, mi van rajtam, nem sminkeltem, nem festettem a hajam, és akkor is, most is lazán elmegyek melegítőben a boltba, mint már írtam. Valahogy mégsem voltam pár nélkül 16 éves korom óta.:-) A gimiben, az egyetemen meg különösen valahogy nem az érdekelte a srácokat, hogy mennyire márkás gönc van rajtam, vagy harmonizál-e a táskám színe a cipőmével. Igaz, nem is hordtak lakkcipőt farmerrel.:DD Ha neked az a baloldali kép az igénytelenség kategória, a csöcskidobós pedig a "stílus és a nőiesség" csúcsa, akkor elég butuska vagy.:D
2017. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésre válaszolnék:

Azért van sok, mert nincs elég pénzük. Sokat dolgoznak, nincs idejük ráforditani az ápolásra, sminkelésre, shoppingolni... stb

"Magyarország jobban teljesít...."

Nem csoda, hogy sokan kimennek külföldre...

2017. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!