Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a legdrágább ruha darabotok?

Mi a legdrágább ruha darabotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2017. nov. 22. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
36%

Akkor azt gondolom, erdekes 16 evesek lehetnek, hogy a nyari munka arat egy szal luxuscikkre koltik :D (kulonben a legdragabbat irtak le, nem az egyetlen dragat)



Mert egyetlen egy ruhadarabra igen is sok 160, meg 300 ezer ft. Aki mast mond hulye, vagy elkenyeztetett.


Ez egyenkent csak azert rossz, mert azt tanulja meg, hogy csak a draga ruha a jo ruha. Vagy nem is feltetlen csak ruha, hanem minden egyeb. Alsonemu, cipo, ekszerek, smink.

Aztan ha mar nem segit be anya meg apa (ami lassuk be nem valoszinu, foleg ha gazdagok a szulok) rajon a gyerek, hogy nem biztos , hogy birni fogja egyedul a havi 400,000-res kiadast CSAK ruhara es cipore.

Mifog ebbol kovetkezni? Lejjebb nem ad az igenyekbol, hisz azt tanulta meg szulok altal, hogy a draga a jo.

Keres maganak es sugar daddy-t, es tadaaam. Kesz is a luxisprosti!

2017. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
69%

"Akkor azt gondolom, erdekes 16 evesek lehetnek, hogy a nyari munka arat egy szal luxuscikkre koltik"

Ez, ez, ez. Mégis ki dolgozna végig egy nyarat egyetlenegy ruhadarabért?

2017. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
48%

„Nyilvan azert vagytok lepontozva, mert faj a tobbsegnek (nekem is) hogy 10-en eves letetekre anyuci apuci penzebol vannak 100.000-res ruhaitok."


De azért annyira nem zavar a pénztelenség, hogy az utcára menj és kiállj a rendszer ellen. Bírom ezt.

2017. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
10%
Nem, mert jovore kulfoldre koltozom. :)
2017. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
42%

Ha három hónap alatt csak 120 000Ft-ot tud összeszedni nyárimunka alatt akkor érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy mit csinál rosszul és van-e értelme folytatni ezt, főleg úgy hogy más egyéb kiadása nagyon nem is lehet hisz a szüleivel él valószínűleg. De ha csak annyit keresett volna akkor kétlem, hogy az egészet egyetlen ruhadarabra költötte volna. De ha még így is történt, nem vagyok az apja hogy eldöntsem mire költi a pénzét.

A másik meg, hogy miért tanulná meg, hogy csak a drága ruha a jó? Volt neki egy pulóver amit nagyon szeretett volna már régóta és megvette. Attól még a késöbbiekben vásárolhat ugyan úgy a prolik között, mint te. Miért jön neked ebből az, hogy havi 400at fog ruhára költeni vagy hogy luxus prosti lesz?



De te is tipikus az vagy aki sír a jobb élet reményében de tenni nem tesz semmit érte. Majd megyünk mosogatni külföldre napi 12be, milyen jó élet lesz ott.

2017. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
74%

19-es, nem kontorfalazok: igen, az Ovekbol. Nem diakmunkaztam, nem volt ra lehetosegem, pedig szerettem volna. Az osszesporolt penzembol vettem meg, amit szulinaprol szedtem plusz belesegitettek egy kicsit, mert szepek lettek az ev vegi jegyeim.

Rosszul teszik? Meglehet. A te dolgod? Nem, szoval ne foglalkozz vele.

Es ez az offwhite pulcsi a legeslegdragabb ruhadarabom egesz eletembol eddig. Amugy meg tipikus plazas boltokbol vasarlok - H&M, Pull&Bear, Zara.

Lehet elkenyeztetett vagyok, de nem fogok venni turikbol, kinaikbol ruhat hogy megsajnaljanak az emberek.

2017. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
76%
Ja, es nem vagyunk gazdagok. Nagyon regota figyeltem mar, sok divatbemutatojukat vegigneztem youtubeon. Van aki telefont, tvt, laptopot vesz 120-bol, en pulcsit, igy dontottem, es neked az eg vilagon semmi beleszolasod ebbe.
2017. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
25%

25#

Pont annyit tudsz arrol, honnan szedtek ossze a penzt a ruhara a lanyok, mint arrol, hogy mit fogok dolgozni kulfoldon. Semennyit.


De ha mar en lehetek tipikus kinaiban vasarlo proli, akkor te is lehetsz oylan, aki a minden folosleges kakit a gyereke ala pakolna. Aztan ne csodalkozz, ha a fiad/lanyod jobban szereti majd a penzed, mint teged.

2017. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:

Mert telefonod az nincs? Akkor miről írsz? :D Nem a pulcsit választotzad hanem azt IS.

Amugy nem ezzel van a baj, hanem a hozzáállásoddal... Nem fogsz turkálóból vásárolni? Oké, Te dolgod. NA DE AZÉRT NEM MERT AKKOR MEG SAJNÁLNÁNAK A "ZEMBEREK"?! :DDD


Mosogatni meg az megy külföldre 12 órában akinek értelmes dolgokra kell a pénz, vagy egyszerűen nem karrierista és neki az is megfelel... Ezzel megint sincs semmi baj. De annál gázabb nincs, hogy valaki azért vállal ilye fizikai melókat, mert annyira kell neki egy divatos ruhadarab.

Proli meg valaki rohadtúl nen attól lesz, hogy olcsó(bb) cuccokat hord... Sőt néhány igen divatos lehúzásnak bedőlni, mint az 50 rugós airmax pont a prolik ismérve.

2017. nov. 22. 18:20
 30/62 anonim ***** válasza:
83%

#23:

Miért kéne utcára menni ezért? Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. Az egy másik dolog, hogy ettől függetlenül ebben az esetben nem érdemli meg, aki kapja, de erőszakosan szabályozni a pénz ilyesfajta elosztását már kőkemény bolsevizmus lenne.

2017. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!