Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a legdrágább ruha darabotok?

Mi a legdrágább ruha darabotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2017. nov. 22. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy hatalmas képmutatás ahogy ekkora galádságnak állítjátok be mikor egy lány a rokonok pénzéből drága ruhát vesz. Közben pedig külföldi multik vezetői pozícióit emelitek a magasba. A legnagyobb multinacionális cégek patkány módon kizsákmányolást folytatnak, törvényeket hágnak át és a harácsolás közben a környezetet is rombolják. Lásd Apple botrányok.

Nem gondolnám, hogy erkölcsileg olyan magasan állnátok, miközben ezt pozitívnak állítjátok be.

2017. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is egy prada ruha,szinten 200k korul mozgott az ara.

Diakmunkabol,ballagasi penzbol szedtem ossze az arat.

Ez az egyetlen draga ruham.Maskor en is bershkaban,zaraban,new yorkerben vasarolok

2017. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:
Én pont azt vettem észre, hogy azok emelték a magasba a külföldi multik igazgatóit akik nem tartják elkényeztetésnek azt, ha a szülők drága cuccokat vesznek a gyereknek...
2017. nov. 23. 18:35
 54/62 anonim ***** válasza:
78%
Ha én megtehetem, hogy drága ruhát vegyek magamnak és a gyerekemnek akkor az miért jelent elkényesztést? Magamnak sem vásárolok zaraban es berschkaban, akkor miért kellene a gyerekemet onnan ruházom? Itt sokaknak nem tetszik ez a tény sőt a kérdező is irigy a gazdagokra és ha "nekem nem jó másnak se legyen jó" elv híve. Mit várt, hogy majd azt írjuk hogy a legdrágább ruhadarabunk egy levis farmer? Miért baj az ha valaki rokonoktól kapott pénzből pradat vesz és nem zarat? Miért gond ha valaki egy multinál dolgozik és jól keres?
2017. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
72%

Én pont azt vettem észre, hogy azok emelték a magasba a külföldi multik igazgatóit akik nem tartják elkényeztetésnek azt, ha a szülők drága cuccokat vesznek a gyereknek...


Talán azért, aki jól keres egy multinál az olyan életszínvonalra tud berendezkedni ahol egy drága ajándék vagy ruhanemű nem számít elérhetetlen luxusnak sőt mindennapokhoz tartozik számára és a családjának. Az elkényesztetés más értelmet nyer.

2017. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem a drága ruhanemű vagy ajándék az elkényeztettés. Az ha valakit anyuci kiszolgál lépten nyomon, ha bármit megtehet mert ráhagyják, ha nem tart be szabályokat és nő mint a réti gaz nyári eső után akkor elkényeztetett. Ha az én lányom baby ugg csizmába jár ami mondjuk 100 € akkor én elkényeztettem? Csak nem akarom hogy megfázzon a hidegben és jó választásnak tartom az Uggot amit én is hordok, mert meleg és könnyű súlyra. A kérdező szemében biztos hogy luxus mindez.
2017. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%
Most vettem egy 16 ezres Zara kabátot, ez az első olyan kabátom,amiben nem fagyok meg kint. Eddig hiába vettem fel 1 hossz ujjút, kötött pulcsit+kötött kardigánt egyszerre sállal, így is vacogtam. Lehet az effoho kabátjain inkább átmeneti jellegűek voltak+úgy tűnik fázosabb etten. Szóval ez jó befektetés volt. Egyelőre diákmunkázok, szóval sok mindenre nem futja, de sokszor veszek apróságokat. A másik a karórám, az 7000 volt és nagyon szeretem. :)
2017. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Most a zakó és öltönynadrág egynek számít, vagy kettőnek. Mert akkor talán az. Amúgy meg a sportcipőm. Előtte pedig egy utcai bőrcipő volt ami picit drágább volt a mostani sportcipőmnél. (Kb 15 ezer)
2017. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 .,,.,,.,, ***** válasza:

A bakkancsom valami tízezer volt

14/f

2017. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Az 50.000 Ft-os maxiruhám. 18/L
2017. dec. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!