Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a legdrágább ruha darabotok?

Mi a legdrágább ruha darabotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2017. nov. 22. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat, ezzel a kerdést lezárom, mert ebből csak vita van... De ezek a gyerekek.
2017. nov. 22. 18:22
 32/62 anonim ***** válasza:
0%
29: ne forgasd ki a szavaimat, te is tudod hogy ertettem. :Ddd
2017. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
68%

#30


Arra céloztam, hogy ha fáj neki, hogy valaki ilyen drága ruhákra költi a szülei penzét, akkor neki biztosan nincs belőle sok. És a rendszer módfelett igazságtalan a pénz elosztásában, így valaki önhibáján kívül is lehet szegényebb. Erre próbáltam felépíteni amit írtam. Más azt írná, hogy akkor képezd magad, keress többet! Én meg ezt. Ennyi.

2017. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim válasza:
54%

Nekem ez az egyetlen ruham ami dragabb volt az atlagnal.

Az ossze sporolt penzembol(szulinap,karacsony)vettem meg,anyaek egy fillert nem adtak bele..

Maskor olcsobb kategoriakbol valogatok(Bershka,Tally)

Es eggyaltalan nem vagyok elkenyeztetett!

2017. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
69%
Vannak gazdag emberek is. Most, akinek gazdagok a szulei, miert ne lehetnenek neki draga ruhai, ha megengedhetik maguknak? Attol, hogy neked nem lehet, nem kell a masiktol sajnalni. Nekem is van olyan ismerosom, aki felkialtott egyszer, hogy uristen, kiszaladt a 40 ezres kabatom, anyam ezert 2 orat dolgozik! Aki megengedheti maganak, az miert ne venne meg? Azert van a penz, hogy elvezzuk, valakinek az oltozkodes fontos. Aki tanult kozgazdasagtant, mikrookonomiat, vagy valami hasonlot, az tisztaban van vele, hogy csak akkor sznobizmus az ilyesfajta fogyasztoi viselkedes, ha emiatt alapveto szuksegletek kielegiteset kell megvonnia magatol a fogyasztonak. Ha nem jar evvel a luxuscikkek megvasarlasa, akkor szimplan gazdag a fogyaszto. Nem egy atomfizika.
2017. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
39%

" Aki tanult kozgazdasagtant, mikrookonomiat, vagy valami hasonlot, az tisztaban van vele, hogy csak akkor sznobizmus az ilyesfajta fogyasztoi viselkedes, ha emiatt alapveto szuksegletek kielegiteset kell megvonnia magatol a fogyasztonak."

Szinte minden szakon kötelező legalább 2 közgáz tárgy(mikro, makro) de általában 4 (mik,mak, vál.gazd; üzleti jog). Legalábbis mérnök képzésben, de nyilván ebből is látszik hogy mennyi tanulatlan ember van itt.

2017. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

De itt a baj. Láthatod az írásából...

Azt hiszi, hogy amit össze spórolt karacsonyról és szülinapról, azért Ő megdolgozott és nem a szülei adták csak úgy. (Amivel nem lenne akkora baj, ha tudná és megbecsülné, de sugarzik a soraiból hogy nem érti) Ő vette meg a saját pénzéből "anyaek egy fillert nem adtak bele" ezt olvastad?


Meg mi az, hogy olcsóbb kategóriából válogat ami neki a Maskor olcsobb Bershka, Tally? Az tényleg nem betegesen drága, de azért rohadtúl nem olcsó.

Én 340 000 nettóval nem engedhetném magamanak, hogy pl. egy hónap alatt vegyek egy teljes szettet (ha akrnám se), pedig nincs hitelem stb.


És nem azzal van a baj, ezt még egyszer hangsúllyozom, hogy megveszik nekik, hanem hogy teljesen tisztán látható hogy a drágat értékelik, mert az drága és divatos és az olcsót lenézik, de nem a minősége miatt mert azt nem ismerik, hanem azért mert ciki és a Zolikáéknak sem olyan van...


"uristen, kiszaladt a 40 ezres kabatom, anyam ezert 2 orat dolgozik!"


Ezen jót nevettem, akkor ezek szerint az anyja egy luxus prosti, hogy 20 000 az órabére? :D

2017. nov. 22. 20:08
 38/62 anonim ***** válasza:
100%

Kulonben a kutya se latja egy puloverrol , hogy az 160,000-be vagy 3000-be kerult.

Ha meg direkt hencegsz vele, hogy tudja mindenki, az felvagas.

2017. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%

Guess táskák 40-50 ezer (2 taska)

Scholl bokacsizma 45.000

Olcsó Plaza boltokban vásárolok amúgy inkább Basic darabokat.

C&A, H&M, bonprix ilyenek.

Nincsenek luxus holmijaim nem is igenylem.

32N

3gyerek anyukája, szóval van kikre költeni

2017. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
81%
Tally, Bershka draga???? Olcsobb, mint nalunk a kinai uzlet meg a piac, ne hulyeskedj mar. Nem luxusprosti, csak sokdiplomas magasbeosztasban.
2017. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!