Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a legdrágább ruha darabotok?

Mi a legdrágább ruha darabotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2017. nov. 22. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
Najó bevallom annyira nem ismerem, de én ezeket a zarával teszem egy árlistára (lehet akkor hobásan?) és az valóban nem olyan drága, de messze nem olcsó...
2017. nov. 22. 20:56
 42/62 anonim ***** válasza:
53%
Uh aki azt hiszi hogy csak luxusprosti lehet aki óránként 20 ezret keres az nagyon tájékozatlan es buta, proli akinek a gazdag az csak -#rva vagy adócsaló vállakozó lehet
2017. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:
Unokatesóm programozó és 5 ezer forintos órabérrel számít gazdagnak (vagy gazfagocskának), de ehhez 5 évet kellett remekelnie...
2017. nov. 22. 21:00
 44/62 anonim ***** válasza:
100%

5000 forintos órabér??????

Én sem költözök haza a közeljövőben.

Egyébként Doc Martens cipőből, 3 eye, és azon kívül egy nagyon szép COS szövetkabim van. Nem veszek egyébként túl sok mindent és túl gyakran, ezért van ennyi "drágább" cuccom, kezdőként a pályámon (2. éve nyúzok pl. egy ikeás hátizsákot:D)

2017. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
21%

És szerinted a programozó a legmagasabban fizetett munkakör? Arról nem is beszélve, hogy ő is csak alklamazott akinek van főnöke is. A főnöke biztos, hogy többet keres tehát máris bedőlt az elmélet.

Különben multinál vagy bármilyen külföldi érdekeltségű vállalatnál egy magas/vezető beosztásnál reális ez a fizetés. Ha azt veszed ez 'csak' 65€.

2017. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:
Jó az anyukája annak a gyereknek biztosan egy amcsi multi igazgatója volt...
2017. nov. 22. 21:23
 47/62 anonim ***** válasza:

A legdrágábbak 35ezerbe kerültek. Ennél többet nem adnék ki semmilyen ruhaneműre.

Egyébként én is átlag boltokban vásárolok. H&M,Bershka, New Yorker, sőt, akciós időszakokban még a Takkoban is basic darabokat.

2017. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
78%
Hat, a nyaron pl 790-ert vettem a tally-ban trikokat. Csak, hogy tudd hova tenni. Farmerek is 6-7-8 ezer korul vannak, nalunk a kinaiban is ugyanennyi, raadasul azok meg szet is mennek ket mosas utan aa varrasnal, egy tally-s nadrag meg, ha vigyaz ra az ember, akkor 2-3 ev utan is nadrag lesz, es ugyanannyit fizettel erte. Bershka is nagyjabol ez az arkategoria, meg a h&m. Persze vannak draga ruhak is ezekben az uzletekben, de azok altalaban olyanok, hogy ugyse veszi meg senki, mert hordhatatlanok, max a kifuton mutat jol. 3000 ft-ert vettem most osszel nagyon vastag kotott pulovereket. Szoval nem kell ugy eldobni az agyadat az araktol.
2017. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
33%

„Szinte minden szakon kötelező legalább 2 közgáz tárgy(mikro, makro) de általában 4 (mik,mak, vál.gazd; üzleti jog).”


Hát ha az egyetemi világ szerinted mérnöki szakokból áll akkor biztosan. De egyébként nyilván távolról sem igaz a kijelentés...

2017. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim válasza:
55%

Egy szóval nem mondtam hogy én megdolgoztam azért a pénzért!

Bármilyen ünnep volt mindig mondtam hogy ne vegyenek semmit.

Helyette minden rokontól pénzt kaptam.

Több éven át gyűjtögettem hogy megvegyem az álom ruhámat..

És miért lenne drága bershka és a tally?

A kínaiba kapsz 4000-ért egy nadrágot,hordod max 1 hónapig és vehetsz újat mert már kinyúlt,kiszakadt.

A bershkában veszel egy nadrágot 5-6000-ért és évekig bírják!

2017. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!