Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy megvédjem a nagy mellem...

Hogy megvédjem a nagy mellem a megereszkedéstől hordjak otthon is sport melltartót? Esteleg más tanács?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyire nagy?
2018. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem óriási, kb C-nek felel meg.
2018. jan. 20. 13:50
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Amiatt felesleges kinoznod magad allandoan melltartoval, ha nem csinalsz semmi olyat, hogy tartani kellene. Szerintem. Nekem D, itthon nem hordok melltartot csak ha takaritok pl, es nem lognak a melleim egyaltalan, szerencsere. Mondjuk nekem a genetikaval is eleg nagy szerencsem van, mert se striara, se narancsborre, se semmi ilyenre nem vagyok hajlamos. A 90 eves papamnak feszesebb a combja, mint sok 20 evesnek. Szoval neked kell erezni igazabol... de attol nem szabad megereszkednie, hogy csak ugy vagy otthon. Nem futsz, nem ugralsz, nem surolsz, nem csinalsz nagyon semmit, amitol mozognanak a melleid nagyon
2018. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképpen hordanék, rendes melltartót
2018. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Én csak megnézném őket:)

Amúgy meg kérdés az, h hány évesek vagytok!

A férfi és női test meg teljesen más.

Én középiskola elején sportoltam, de a vádlim még most is olyan, mint sok aktív sportolónak. Szóval gének és nem sokat számít.

2018. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
63%
Szerintem épp az hogy ne hordj. Legalábbis én úgy tudom, hogy attól ereszkedik jobban ha hordassz, mert hozzászokik, hogy tartja valami, szóval érdemes minél kevesebbszer viselni. Én így tudom :)
2018. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Victor C. ***** válasza:

^^Elozo. En is igy hallottam a kutatas eredmenyet nem tul regen.

A tobbi az genetika, kotoszovet.

2018. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Basszus, ehhez külön kutatást kellett végezni? A napnál világosabb, hogy amit nem használsz, az elveszíti a funkcióját. Ha az agyadat nem használod, elbutulsz, ha az izmaidat, leépülnek. Ha állandóan alá van támasztva a mell, minden tartását elveszíti.
2018. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Mekkora butaságot mondtok.
2018. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nos...tehát...

hordani, vagy nem hordani...?

2018. jan. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!