Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen márkájú ruhákat és...

Ti milyen márkájú ruhákat és ékszereket, órákat hordtok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vans,Tommy Hilfiger, Nike, Fila :D Heavy Tools


Ekszer: Van egy ezust nyaklancom es karkotom


Altalaban Old spicet hasznalok, parfumbe meg mindig mas.

2018. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ekszert, orat nem nagyon hordok, ami vam, azt a h&mben, houseban vettem.

Ruhak: mostanaban rakaptam a Bershkara, nadragot pl. magamra csak ott talalok, mert ott vannak ilyen nyulos farmerek. Egyebkent a tobbi ruham javareszt h&m-es. Van par New Yorkeres, 1-2 Mango, Zara felsom. Edzoholmit New Yorkerbol szerzek. Teli, oszi cipot CCC-ben veszek, nyariasat h&m-ben. Neha benezek a Hadaba is, de az utobbi kirandulasaim alkalmaval semmit sem talaltam, lehet, hogy tobbet emiatt nem is megyek, max, ha pulcsi kell :)

2018. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 sm's girl ***** válasza:
Egy Cluse oram van akit imádok. Ruhabol nem a márka a fontos hanem hogy rajtam higgy áll és tetszik e. Általában basic fast fashion üzletekben vásárolok. Edzocipobol csak Adidas, minden más fajta lábbeli esetén Deichmann, Ccc, ecipo. Táskám is elég vegyesen van H&m, New Yorker, Deichmann.
2018. jún. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ékszer,óra: csak fülbevalót hordok rendszeresen, mást alkalmakra csak. Kizárólag bizsut. Van arany, ezüst is, de azt nem szeretem.

Cipő:deichmann, ccc

Ruha:nem ragaszkodom márkákhoz, turiban is vettem már jókat. De többnyire:h&m, c&a, orsay, időnként találok stílusomhoz illőket a pull&bearben, bershkaban, reservedben.

Táska:ami megtetszik, ha kínai boltos, akkor ott veszem meg.

2018. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!