Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek gáz, ha...

Lányok, szerintetek gáz, ha egy pasi jobban képben van harisnyák terén, mint a legtöbb nő, és emellett van egy 3-400db-os gyűjteménye, amit a párjának szeretne adni apránként?

Figyelt kérdés

Tudom, nem szokványos dolog, de kíváncsi lennék, h női szemmel mit gondoltok erről? Abszolút gáz, vagy azért van akit érdekelhet esetleg?

(Légyszi a kérdésre koncetráljatok, ne engem minősítsetek, tisztában vagyok vele, h elég bizar a dolog, de nem tudok ellene mit tenni, csak próbálom keresni a lehetőséget, h mit lehetne ezzel a defektemmel kezdeni...)



2018. márc. 31. 12:18
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
39%
A válasz kedves kérdező, hogy mennyire beteg dolog: 9. kommentelő! Egy olyan "ferfi", aki a nőkre irigy. Olyannyira, hogy megszállottan káromkodik róluk elvakult utálatában. Az ilyenek tartják normálisnak a hobbid! Ez MINDENT elmond szerintem.
2018. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
94%
Ijesztő
2018. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
91%

Ijesztőnek találom. Fura ha egy férfi a női ruhadarabokat gyűjti. Úgy jön le, hogy fétised van, és szerintem a legtöbb nő fél/tart a fétises pasiktól.

Amúgy milyen méretűek? Mi lesz ha kicsi vagy nagy lesz rá?

2018. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
91%
Harisnya fétis. Beteg dolognak tartom. Ha még egy nő lábán szeretnéd, az rendben van, de így... Azt hiszem én elmenekülnék. bocsi.
2018. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
12%

😂😂😂😂

Mi a baj a 9-el??

Szegényt mindenki szidja,pedig azt írta amit a többség megkövetelt, be állt a sorba és szídja a kérdezőt.


Kissé nevetséges,de én jól szórakozok...

2018. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
94%

Ijesztő, beteg, aberrált. Nekem az is, ha valakinek csak akkor áll fel, ha magassarkúban vagyok.


Olyan érdekes, hogy nők közt nincsenek ilyen elszabottak, akik zoknikat gyűjtögetnek a pasijuknak. Persze, hogy az erősebb nem a beteg, nehogy meg tudd védeni magad.

2018. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
87%

#15

Nyilván nem őt szólták meg hanem téged, csak mivel vállalhatatatlan volt a kommented ezért kitörölték és az utánad lévő lett a 9-es. De ezzel nyilván te is tisztában vagy.

Tudom-tudom, te vagy itt az ügyeletes SJW aki szerint minden normális, aki mindent elfogad és 30 éve testépítessél foglalkozol, bla bla bla.

2018. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
80%
az eredeti 9-et kitörölték. Egy nőgyűlölő elmebeteg volt aki mindennek elhordta a nőket, mert "elvették" tőle a harisnyahordás szépségeit. Semmi baj a transzszexualisokkal, de ő nagyon vadállat módján fogalmazott.
2018. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
94%
Oh most látom, a 15. is a 9-es. Skizofrén is vagy, barátom?
2018. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

#18

Ez a 33%-os írta azt a bizonyos 9es választ. Tudja nagyon jól, hogy miről van szó.

2018. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!