Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek gáz, ha...

Lányok, szerintetek gáz, ha egy pasi jobban képben van harisnyák terén, mint a legtöbb nő, és emellett van egy 3-400db-os gyűjteménye, amit a párjának szeretne adni apránként?

Figyelt kérdés

Tudom, nem szokványos dolog, de kíváncsi lennék, h női szemmel mit gondoltok erről? Abszolút gáz, vagy azért van akit érdekelhet esetleg?

(Légyszi a kérdésre koncetráljatok, ne engem minősítsetek, tisztában vagyok vele, h elég bizar a dolog, de nem tudok ellene mit tenni, csak próbálom keresni a lehetőséget, h mit lehetne ezzel a defektemmel kezdeni...)



2018. márc. 31. 12:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
15%

A kérdező is fura, mert ilyen szokása van, de a válaszolók is furcsák, hogy így túlreagálják. Általában a nők mindent túlreagálnak, és piti dolgokat is betegnek, perverznek tartanak. Amúgy ők is tesznek otthon olyanokat, ami perverz és bizarr.

Sok embernek van fura szokása, ez addig nem probléma, amíg másra nem jelent veszélyt (a harisnya kollekció nem ilyen), és nem kényszeríti rá a másikra. Akkor gáz amit csinálsz, ha rákényszeríted a párod, hogy egyik nap ezt, másik nap amazt a harisnyát vegye fel, pláne ha nem hordja nagyon.

2018. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
90%

De a parfümgyűjtés... azért értsük meg a különbséget. Ha most veszek 20 parfümöt, nem leszek fétises. Másokat akarsz majd befújni a parfümmel? Feldugod magadnak a parfümös üvegeket? Szexuális izgalommal veszel meg egyet-egyet? A párod mellett majd az asztalon lévő parfümös üveget nézed szex közben?


Nem félek a fétisektől, hanem undorítónak tartom, ha ürítőzsáknak vagyok tartva, mert másra izgul, nem rám úgy, ahogy vagyok.

2018. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
51%
32, azért írtam a parfümöt, mert számomra az jött le, h a kérdező inkább vásárlásmániás, mint fétises.
2018. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
55%
32 találóan megfogalmazta. A fétisben az az undorító, hogy nem maga a nő izgat fel, hanem amit ráadsz mert a rabja vagy az adott tárgyaknak, jelen esetben harisnyáknak. Engem zavarna, bántana, rosszul esne. Hogy van egy 400 darabos gyűjtemenyed es azokra izgulsz, mellesleg vegyem fel mert nekem van lukam de a harisnyáidnak nincsen. Ez megalázó, lealacsonyító. Ennyi erővel vegyél guminőt és húzz rá minden nap másik harisnyát....
2018. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
De vásárlásmániásnál a pénz költése a fő szempont. Azért 400 db drága harisnya, amivel nem tud mit kezdeni, eléggé specifikus.
2018. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
55%
Azért ha egy nő parfümöt gyűjt, azt ne hasonlítsuk már össze egy férfival aki női ruhadarabot gyűjt..
2018. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
Harisnya fétises
2018. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!