Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek gáz, ha...

Lányok, szerintetek gáz, ha egy pasi jobban képben van harisnyák terén, mint a legtöbb nő, és emellett van egy 3-400db-os gyűjteménye, amit a párjának szeretne adni apránként?

Figyelt kérdés

Tudom, nem szokványos dolog, de kíváncsi lennék, h női szemmel mit gondoltok erről? Abszolút gáz, vagy azért van akit érdekelhet esetleg?

(Légyszi a kérdésre koncetráljatok, ne engem minősítsetek, tisztában vagyok vele, h elég bizar a dolog, de nem tudok ellene mit tenni, csak próbálom keresni a lehetőséget, h mit lehetne ezzel a defektemmel kezdeni...)



2018. márc. 31. 12:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
71%
Igen, utána már rájöttem :) :) Ezért nehéz normalis párt találni a szingli nőknek, az egyik fétises, a masik skizo elmebeteg. Fogadok ránézésre meg normál átlagemberek amilyenekkel bárhol találkozol.
2018. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, gáz, beteges. Az még teljesen rendben van ha egy férfi szereti és szexinek találja a nőkön a harisnyát, de az hogy otthon tart ráadásul ekkora mennyiséget az eléggé hányingerkeltő számomra.
2018. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

ég mindig nem kaptam elfigadható magyarázatot

8-as: honnan szedted azt, h csak úgy gyűjtöm? Konkrét célom van velük. Igazából teljesen felesleges is bele menni, mert bármit is írok, kiforgatjátok a dolgot. Nem gondolnám, h ekkora különbségek lennének gyűjtemény és gyűjtemény között, h indokolnák ezt a szintű felháborodást.


10-es javaslom olvasd el újra, mielőtt hülyeségeket írsz: nem óvodás korom óta gyűjtöm őket, hanem kb 10éve.

Na, de akkor, h mindenki értse miről is van szó: Óvodás koromból vannak az első pozitív emlékeim a harisnyákkal kapcsolatban. Egyébként, ha már itt járunk, akkor egy 3 éves gyerek esetében mennyire beszélhetünk tudatosodásról hmmm, szerinted? Akkor itt már felmerül a gyanú, h valami féle deviancia áll fenn nem? Szerinted én akartam, h ez legyen? Hát egyáltalán nem! Megpróbáltam minden tőlem telhetőt, h megszüntessem ezt a dolgot, próbáltam elfojtani, ideig óráig ment is, de előbb-utóbb újra a felszínre tört. Később voltam pszichológusnál, az azt mondta, h a tudomány jelenlegi állása szerint nem lehet vele mit kezdeni... Akkor ezek után még mi a fenét tudnék tenni??? Akasszam fel magam, vagy mi? A 3.14csába már, ha tetszik ha nem, ezzel együtt kell élnem, valamit kénytelen vagyok kihozni a dologból, különben elöbb-utóbb tényleg az lesz, h bekattanok, és ki tudja akkor mi lesz?! Magam is nagyon jól tudom, h ez gáz, erre jöttök itt sorba, és úgy csináltok, mintha egy pszichopata őrült lennék... Nem, nem vagyok! Élem az életem, rendezett családi, és szociális hátterem van, van rendes melóm, saját lakásom, kocsim, teljesen átlagos szociális életet, és közben keresem a lehetőséget, h találjak valakit ehhez a defektemhez, ami osztályrészemül jutott. Volt már 2x is olyan párom, aki partner volt ebben, biztos vagyok benne, h lesz harmadszor is! Csak rohadtul nem tudom, h merre keressem, mert a legutóbbi párom 10 évet vett el az életemből, és kissé elhaladtak mellettem a dolgok... Próbálkozom, jobbat nem tudok, de ha valakinek van vmi ölete, szívesen meghallgatom! De az nem segít, h fölnagyítjátok a számomra igen komoly problémát! Mindenkinek van valami kisebb nagyobb defektje-az enyém ugye ez-és előbb-utóbb mindenki talál is hozzá hasonló beállítottságú partnert, ki könnyebben, ki nehezebben. Továbbra sem gondolnám, h ez a láb-, harisnya fétis ennyivel durvább lenne pl annál, h a srác arra kéri a barátnőjét, h nyúljon az ánuszába, mikor elélvez vagy annál, h a csávó arra izgul, h más közösül a barátnőjével, és még sorolhatnám, de nem ez a lényeg. Nálam annyi van, h ha látok valami érdekes, különleges, ritka, régi, vagy bármilyen harisnyát ami megtetszik megveszem, elrakom a többi közé, és várom a megfelelő alkalmat, h oda adhassam majd a páromnak. Nem magamnak veszem őket, illetve, olyan értelemben igen, h én fogok benne gyönyörködni, ha majd használni fogja. Eddig is mindig ezt csináltam, ha volt párom, mentem a városba, és ha láttam valami érdekes harisnyát, vagy combfixet, megvettem neki, otthon oda adtam, este meg, vagy a napokban felhasználtuk. Gyakorlatilag az volt, h elég gyakran megajándékoztam őket ilyesmivel. És melyik férfi nem szokta szexi fehérneművel a párját megepni olykor olykor?! Na énis ugyan ezt tettem, csak épp nem franciabugyit, fűzőt vagy melltartót vettem neki, hanem harisnyát és/vagy combfixet, és nem olykor-olykor, hanem viszonylag gyakran.. Valóban annyival gázabb ez, mint ahogy azt itt beállítjátok?!Nem volt gáz, ő is örült neki. Az meg, h mostanra felhalmozódott 3-400db annak a jele, h túl régóta vagyok egyedül. Na de mindegy is, nincs ezen már mit magyarázni, töbnet hozzá fűzni már nem tudok! Inkább örüljetek neki, h nektek könnyebben tolerálható defektetek van, vagy a szerencsésebbeknek egyáltalán nincs is. Én pedig annak örülök, h nem jutott nekem sem ennél rosszab mittudom én pedofília például. Na az lenne csak igazán gáz!!


13- több féle méret van legtöbb a 3-as, mert azzal nagyon nem lehet mellé lőni, de van néhány 1-es és 2-es is. Meg egy csomó combfix, azokból kb felesben 1-2 és 3-4 méret


14. Föntebb már leírtam, ds most megteszem mégegyszer: nő lábán szeretem! Nem magamnak veszem, nem nézegetem őket, nem csinálok velük semmit, csak megveszem, haza viszem, beteszem a szekrény aljába a többi közé, és várom, h jöjjön vki, akinek oda adhatom. Ennyiről van szó.

2018. márc. 31. 16:43
 24/37 anonim ***** válasza:
65%
Igen komoly mentális problémád van drága barátom és nem a harisnya gyüjtésről beszélek most. A leírtak után pedig joggal nevez téged bárki pszichopatának, mert az vagy.
2018. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
67%
Tuti, hogy recskáztál párral, nem csak a szekrénybe ment.
2018. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

"Inkább örüljetek neki, h nektek könnyebben tolerálható defektetek van, vagy a szerencsésebbeknek egyáltalán nincs is. Én pedig annak örülök, h nem jutott nekem sem ennél rosszab mittudom én pedofília például. Na az lenne csak igazán gáz"


Arról tényleg nem tehet senki hogy lábfétises vagy pedofil, arról viszont igen hogy nem tudja kontrollálni ezeket a késztetéseit és másokat is belevon. Te pedig ugyanezt csinálod, csak nem egy gyereket molesztálsz hanem a gyakorit spammeled tele lábfétises meg harisnyás kérdésekkel. Éldegélj a 400 harisnyád mellett aztán legyél boldog velük, senkit nem érdekel, te próbálod lenyomni a torkunkon. Te is tudod hogy gáz, tudtad milyen reakciót fog kiváltani egy normális emberből, de pont ezt élvezed. Ez a viselkedés nem különb annál mint mikor egy szatír mutogatja a f. szát az utcán.

2018. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a magyarázattal együtt már nem annyira gáz. Nekem pl parfümöm van annyi, hogy kitartana életem végéig, és a tusfürdők is csak azért fogynak el mert öten vagyunk rájuk. Első világbeli probléma :).
2018. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

26#

Részben igazad van, de azt kikérem magamnak, h ezt élvezném! Kétségbe vagyok esve, próbálkozom itt is-ott is. Hogy miért itt? Ti mondtátok, h normális nőnél esélyem sem lesz, így aztán gondoltam ez az oldal úgy is tele van furcsa arcokkal (és ezzel szerintem mindenkinek tisztában kell lennie, aki ezt az oldalt látogatja), keresgélek itt is egy picit. Igen valóban tettem fel ilyen jellegű kérdéseket, 2014 óta 17-et, szóval nem tudom ki spammeli szét, az oldalt, de nem gondolnám, h én lennék a 17 kérdésemmel. Továbbá, azt hittem ez az oldal arra van, h kérdéseket írjunk ki. Feltételeztem azt is, h akit zavar, vagy sért ez a téma, az fogja magát azt átugorja a kérdésemet. Mert ez lenne a normális. Tele van az oldal olyan kérdéssel amivel én pl nem tudok azonosulni, vagy érdemben hozzá szólni, akkor nem fogok hozzá szólni, inkább keresek olyat ami engem is érint... Hmmmm mekkora egy köcsög vagyok már ezért nem? A szatíros hasonlat sem helytálló, mert a szatír az ott van, ha tetszik, ha nem. Itt viszont van választásod, mégpedig az, h ha nem tetszik valami, akkof nem nyitod meg! De ha mégis megnyitod a kérdést, és úgy gondolod, h van hozzáfűzni valód, akkor legalább ne mondd azt, h én tolom a pofádba, mert ez nem így van, mivel te döntöttél úgy, h megnyitod... Szóval, remélem nem haragszol, ha ezek után nem veszem magamra amit írtál! :D


Egyébként kösz mindenkinek, összeségében ez elég tanulságos, és hasznos kérdés volt számomra, sikerült néhány következtetést levonnom, és nyilván pár dolgot újra is kell terveznem ezzel kapcsoatban, de a lényeg az, h ennyivel is közelebb vagyok a célomhoz! Nektek pedig további minden jót kívánok!

2018. márc. 31. 19:10
 29/37 anonim ***** válasza:

Nézd én nagyon sajnállak, de ezt lehet kontrollálni: nem mész harisnyaboltba vásárolgatni.

Ha lesz csajod, persze veszel neki pár darabot, de én fel nem venném amit az előzőnek vagy csak úgy vettél.....és azon dolgozz, hogy ne csak a harosnyás dolog legyen a pároddal jó a szexben mert az lehangoló lesz neki is!


Az orvos aki meg azt mondta hogy ezzel a mai állás mellett nem lehet mit kezdeni, egy pojáca, egy hazug amatőr!! Sokkal nagyobb dolgokból kezelnek ki embereket, menj másikhoz!

2018. ápr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb lány fél a fétises fiúktól.Az egyik szomszédom fogadott fia ráverte a csaj bugyijára.A fiút elzavarta otthonról,félt,hogy legközelebb megerőszakolja.

Nekem is bejönnek a harisnyák,de az erőszak nagyon távol áll tőlem.

2018. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!