Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha olyan ruhában...

Lányok, ha olyan ruhában mentek bulizni, amihez harisnyát is vesztek, akkor mi a szempont? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az, h minél feltűnőbb legyen, h harisnya is van rajtatok, vagy inkább, h minél diszkrétebb? Múltkor az egyik barátnőmmel buli előtti készülődésnél szóba került a harisnya kérdés. Én azt szeretem, ha szinte nem is látszik, h rajtam van, szerinte pedig pont az a lényeg, h minél kivehetőbb legyen, mert sokat dob az összhatáson... Ez a gyakorlatba úgy nézett ki, h én egy vékony matt harit vettem, ami a buliban egyáltalán nem látszott, ő pedig szintén testszínűt, de azt a csillogósabb fajtát. Szerintem az túl hivalkodó. Azt mondta, szerinte is, de buliban nem gáz, és amúgy is, ha már kikenjük, kifenjük magunkat, akkor a lábat kár lenne kihagyni. Végülis van benne valami, mert figyelgettem a buliban, és szinte minden lány, aki testszínű (a fekete az egyértelmű, ha csillog, ha nem) harisnyában volt, egyből ki lehetett szúrni, h megcsillant rajta.

Egyébként nem azért teszem fel ezt a kérdést, mert változtatni akarnék, mert ha senki nem írja, h az a szempont, h ne látszódjon, én továbbra is úgy fogom hordani, mert nekem így tetszik. Pusztán csak az arányokra lennék kíváncsi, h kinek mi a szempont, illetve, h szempont e ez egyáltalán? Úgy értve, h tudatosan igazítjátok a harisnyát az öltözethez, vagy ami épp a kezetekbe akad, azt veszitek föl?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. máj. 20. 00:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: azt hogy oldod meg, hogy ha nincs rajtad cipő akkor se látszódjon a harisnyád?
2018. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

10# Pedig van olyan harisnya ami nem üt el a bőröm színétől, csak jópárat ki kell próbálni. A nívósabb harisnyák testszínűn belül is 4-5 árnyalatban kaphatók. De még egy lidl-ben is minimum 2 árnyalatú testszín. Nézz szét a honlapon, amiről belinkeltem a harisnyát, és majd meglátod milyen variációk vannak. Jah, és az csak egy honlap 5-6 márkával, ezen kívül is van néhány. Szóval biztos vagyok benne, h Te is találnál olyat, ami megegyszik a bőröd színével...

Én meg pont a fekete harisnyákat nem szeretem, sokkal kényesebbek, a legapróbb szálhúzódás, bolyhosodás is sokkal jobban látszik rajta, mint egy jól megválasztott testszínűn. Arrol nem is beszélve, ha felfut rajta a szem... Azt akkor már nem igen lehet leplezni, amit egy szintén jó árnyalatú testszínűnél van, h föl sem tűnik. Vagy ha ne adj isten le kell venni valamiért, az egyből feltűnik, h 5 perce még fekete lábakon rohangásztál, most meg már csupasz.... Persze ezt ne úgy értsd, h meg akarom mondani a tutit, a fekete is nagyon csini tud lenni, és bárkinek jól áll, bármihez megy! Csak elmondom a tapasztalataimat a feketével kapcsolatosan, h én ezért nem szeretem..


11# nagyon egyszerűen: buliba, vagy nyilvános helyen sosem veszem le a cipőm. Max, ha valaki lakásán vagyunk, de mivel ők barátnőim amúgy is tudják, h van rajtam. Amúgy ilyenkor nyáron még másnál is alig veszem le a cipőm, mivel ha csak lehet nem bent a lakásban vagyunk, hanem kint az udvaron/verandán. Nyilván, ősszel-télen más a helyzet, de akkor vagy vastag harisnya van rajtam, ami így is úgy is látszik, vagy ha vékony, az meg nadrág és zokni alatt, tehát így se úgy se látszik.

2018. máj. 20. 11:23
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
Én is mattot szoktam választani.
2018. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem mi értelme van a matt, alig látható harisnyáknak. Én is gyakran hordok, de alap, hogy fényes legyen, igaz szép fényűt alig kapni, a legtöbb hülye csillogós.
2018. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Számomra az az értelme, h nem szeretem, ha nincs semmi a lábamon. Egy vékony harisnya már bőven elég, nem is beszélve arról, h az a lágy szorítás, ahogy a lábra feszül, jót tesz a keringésnek, kevésbé nehezedik el a láb. Az esztétikai dolgokról nem is beszélve. Apró bőrhibák, szúnyog csípés, elfedése. Persze, ezekre a fényes harisnya is megoldást nyújt, meg akár a fekete is, szerintem ez már azon múlik, h ki mit szeret leginkább. Nekem a láthatatlan a kedvencem, mert jó érzéssel tölt el, h akik megnéznek, nem tudják, h van e rajtam, vagy nincs, amikor tanácstalanul méregetik a lábam (egy-két ilyen mindig akad, van, h több is). Talán azért jön be ennyire, mert ilyenkor picit titokzatosnak érzem magam, de az biztos, h jó nagy adag magabiztosságot ad. Míg egy fényes nem igazán, az mindenkinek egyértelmű, h rajtam van, és nem tudom fenntartani a titokzatosságot. Ettől még, ha olyan kedvem van simán felveszek fényest is, de az nekem csak hétköznapi viselet, ha igazán csini akarok lenni, vagy olyan jellegű a program, akkor csakis a matt jöhet szóba...
2018. máj. 20. 12:57
 16/22 anonim ***** válasza:
Én is ezért hordok, igaz nekem nem fontos, hogy titokzatos legyek, a fényeseket kedvelem. Szerintem a matt harisnyák is látszódnak, én találkozok ilyenekkel, testszínűbe járnak, matt, de látszik.
2018. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bulizni amúgy is feltűnőbb ruhákba járnak, járok, nem szolidan, másokat is látok fényes nylonharisnyába, igaz most a farmer a divat, vagy a sort.
2018. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kihívó nincs a fényesben, a kihívó nem egy fényes harisnyánál kezdődik. :'D

A kérdésre válaszolva, ha testszínűről van szó, nekem is jobban tetszik a matt, de a fényes viszont sokkal strapabíróbb. Ha pedig színeset veszek fel, akkor azt nyilván azért teszem, hogy látsszon.

2018. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nálam a szempontok között van a kényelem is.

A mstt harisnyanadrágok általában "sima" nadrágrésszel készülnek. A fényeseknél gyakori a tangásított nadrágrész, így jobban lehet benne mozogni. Ha meg elég vastag a tangás rész és a bugyi is elhagyható az meg szuper komfortos.

2018. máj. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen komfortosabb magában har.nadrág csak nem higiénikus, főleg a nemiszervnek, egyébként a tangás vagy lépésbetét nélküliek inkább dresszhez,minisorthoz jók, de mivel nincs erősítés, nem is olyan tartós.
2018. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!