Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha olyan ruhában...

Lányok, ha olyan ruhában mentek bulizni, amihez harisnyát is vesztek, akkor mi a szempont? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az, h minél feltűnőbb legyen, h harisnya is van rajtatok, vagy inkább, h minél diszkrétebb? Múltkor az egyik barátnőmmel buli előtti készülődésnél szóba került a harisnya kérdés. Én azt szeretem, ha szinte nem is látszik, h rajtam van, szerinte pedig pont az a lényeg, h minél kivehetőbb legyen, mert sokat dob az összhatáson... Ez a gyakorlatba úgy nézett ki, h én egy vékony matt harit vettem, ami a buliban egyáltalán nem látszott, ő pedig szintén testszínűt, de azt a csillogósabb fajtát. Szerintem az túl hivalkodó. Azt mondta, szerinte is, de buliban nem gáz, és amúgy is, ha már kikenjük, kifenjük magunkat, akkor a lábat kár lenne kihagyni. Végülis van benne valami, mert figyelgettem a buliban, és szinte minden lány, aki testszínű (a fekete az egyértelmű, ha csillog, ha nem) harisnyában volt, egyből ki lehetett szúrni, h megcsillant rajta.

Egyébként nem azért teszem fel ezt a kérdést, mert változtatni akarnék, mert ha senki nem írja, h az a szempont, h ne látszódjon, én továbbra is úgy fogom hordani, mert nekem így tetszik. Pusztán csak az arányokra lennék kíváncsi, h kinek mi a szempont, illetve, h szempont e ez egyáltalán? Úgy értve, h tudatosan igazítjátok a harisnyát az öltözethez, vagy ami épp a kezetekbe akad, azt veszitek föl?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. máj. 20. 00:49
1 2 3
 21/22 realos ***** válasza:
Én fiuként hordok mattot meg fényeset is!!
2018. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szia szerintem combfixot vegyél fel
2018. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!