Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Komolyan tudnátok venni egy...

Komolyan tudnátok venni egy ilyesmi öltözködésű nőt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link] (nem ilyen csizmával)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2018. jún. 19. 16:11
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
58%
Ezeknek a ruháknak közük nincs a ribishez lol. Kérdező egy kicsit korlátolt.
2018. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:
76%

Akkor keress valami arab csukjás hölgyet, ne izgulj, az nem öltözködik majd "ribissen"


Előre sajnálom a barátnődet, hogy szabályozzák mit vehet fel és mit nem :D

2018. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%
Komolyabban venném öltözék nélkül.
2018. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Sejteti, hogy mi van a harisnya alatt... na vajon mi?
2018. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon kis csini szettek ezek, van jópár hasonló nekem is. A ribis nem itt kezdődik, hanem amikor felhúzzák a lányok a pnanadrágot amiből kilátszik a fenekük alsó része.. Na az ízléstelen.
2018. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
62%

Hasonlóan toltam, mikor megismertem a párom (imádom a színes, mintás leggingseket, a poénos feliratú pólókat és van pár általam festett vászoncipőm is -nem egyszerre hordom őket, de mindig van rajtam valami "poén", ha épp utcára megyek), csak mellé színes tincseim is vannak.:)


Nem volt gond a komolyanvételemmel, sem randizás terén, sem a szakmámban. Pedig mikor befestettem a hajam is, tartottam tőle, de nem. Minden f..sza, pár normie meg még tart is tőlem, szóval méginkább megtanulta befogni a száját, mert nem tud hova tenni.

2018. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban igen, a legtöbb ide belinkelt szett egy igényes, ízléses nő benyomását kelti. Miért ne kellene komolyan venni? Én kb. csak a nagyon k...s embereket vagy nagyon ízléstelenül öltözőket nem tudom komolyan venni.


Mondjuk attól is függ, hova venné fel a szettet az illető. Hivatalban ügyintézéskor pl. már furán néznék egy crop top-ban levő emberkére, de pl. a 3. szettet akár egy esküvői vendégnek is el tudnám képzelni. Temetésre meg lehetőleg egyikbe se menjen senki, kiv. a Taylor Swift-es fekete szettet.

2018. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
89%

Ezek amúgy mióta ribisek? Jézusom... Nem, attól, hogy egy szoknya rövid, még nem r...os. Kérdés, hogy hogy van összepárosítva.

Gondolom, a kérdezőnek az otthonkás mamik az ideáljai meg a tarisznyás hónaljszagú terítőszoknyájú nők.

2018. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem volt rossz, elolvasom a kérdést nézem a képeket, gondolkodom,hogy vajon mire akar utalni a kérdéssel, mi célja vele? Olvasom a kommenteket, látom,hogy a kérdező szerint ezek ribisek. barátom,ha ezek ribisek,akkor nem tudom,hogy mi lehet számodra a szolid, vastag bélelt melegítő? Ezek közül egyik öltözet sem ribis, ezek csinos, nőies darabok, messze vannak ezek a ribis ruháktól,mint Makó Jeruzsálemtól.
2018. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
75%
Én nő létemre ennél sokkal "konzervatívabban" öltözködöm (nem hordok rövidnadrágot, szoknyát és olyan pólót, amiből kinn van a hasam, mert nem érzem jól magam az ilyesmi ruhákban), de ettől függetlenül szerintem abszolút nem ribis egyik összeállítás sem. A bőrszoknya ugyan nem az én stílusom, de szerintem csak akkor néz ki ribisen, ha szűk és a fenék és más testrészek körvonala átlátszik benne. Nálam ott kezdődik az ízléstelen, kvás öltözködés, mikor egy nő nagyon szűk, feszülős, nagyon sokat mutató (éppen fenék alatt végződő szoknya/nadrág, mély dekoltázs), feltűnően ízléstelen mintájú (párducmintás, nagyon színes, csillámos-flitteres) ruhákat hord. De ezeken a képeken szerintem egyszerű, kényelmes, hétköznapi ruhák vannak.
2018. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!