Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Komolyan tudnátok venni egy...

Komolyan tudnátok venni egy ilyesmi öltözködésű nőt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link] (nem ilyen csizmával)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2018. jún. 19. 16:11
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
69%
Muszlim vagy kérdező?
2018. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
85%
Az én ízlésem szerint ez még nem számít közönségesnek. Szóval igen, komolyan tudnám venni azt, aki így öltözködik.
2018. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
83%

Tök cuki az összes, semmi közönséges nincs bennük.

Egy pitsagatya sokkal közönségesebb tud lenni, mint egy szoknya.

Egyedül a bőr meg a farmer szoknya egy kicsit fura, bár az utóbbi indokolatlanul népszerű mostanában, de nem vészes.

2018. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
73%
Tudod kinek kellenél pedig nem vagyok épp ribi. De ne hogy már pasas dontson mit vehetek fel keress muszlim not csadorban az vlo neked..
2018. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
70%

Ezek teljesen normális, kazuális, hétköznapi ruházkodások.

Én, ha valakivel kapcsolatot létesítek, akkor feltétel nélkül elfogadom olyannak, amilyen. Nem illő, sőt romboló dolog megpróbálni valakit átformálni, befolyásolni, megváltoztatni. Ráadásul a képeken látható öltözködési stílusokban semmi ribbancos vagy eltúlzottan kihívó nincs.

De a lényeg: nem szólunk bele abba, ahogy a másik öltözködik. Én is ffi vagyok, amikor volt kapcsolatom, eszembe sem jutott ilyesmi. Ha véleményt kért,makkor segítettem neki választani, de kéretlenül sosem osztogattam a jótanácsaimat.

2018. jún. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
12%
Elég kihívóak ezek a ruhák, de ettől függetlenül komolyan lehet venni a viselőjét. Nem csak a ruha dönt. Sokan csak divatból öltözködnek így. A mai világban az számít ribisnek, ha vkin szinte semmi nincsen. Szomorú, de ez az igazság.
2018. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
28%

[link]


ez valami brutál jó!!! pajkos, szexi, de mégis nőies, s nem az a közönséges piC5agatyás & tiniribis stílus

-én nagyon örvendenék, ha ilyen ízlésű csajom lenne.


Ha sétálok a barátnőmmel valahova, s észrveszem h más pasik sunyin megbámulják, az csak pozitív visszajelzés nekünk, hogy mennyire jó nővel vagyunk. S addig míg nem nyitott az idegen flörtre, addig nem érdekel, nem fogom csadorban sétáltatni

2018. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes hogy egy elegáns és nöies ruháról beszélünk és sokan negatív véleménnyel vannak róla, miközben szinte minden nőnek látszik a... és az rendben van senki nem kritizálja!


Ez inkább kirívó és egyben közönséges!

2018. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
A pitcsah gatyákra gondoltam.
2018. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 TappancsMancs ***** válasza:
80%

Ahogy látom nagyon leegyszerűsített a nézőpontok nagy szélsőségekkel. Ahogy férfiként látom ez árnyaltabb mint az élet minden területe. Sorra vennék a válaszokból amikben van is valami mégsem értek egyet velük.


Van aki szerint nem ribis - ez okés mert nem az. Viszont messze van az elegánstól és ez igaz de messze van a sportostól is, a ribis/elegáns nem egy egyenes két végpontja. Más mindkettő. Az üzletiestől is messze van de ez sem két páros, hogy vagy ribis vagy üzleties. Ez mind más, más a ribis, más az elegáns és más az üzleties. Habár az üzleties elegáns is egyben. Olyan ez mint a rovar és bogár, nem minden elegáns ruha üzleties, de minden üzleties ruha elegáns.


Másik véglet ez az akkor keress egy burkás arab nőt vagy muszlimot se tatozik ide, mert nem csak combközépig érő ruha van vagy teljesen lefedett pl hagyományos arab ruha. Túlzás ezt felhozni. Gondolom nem kell tovább magyarázni.


Van aki szerint kihívóak a ruhák pedig nem azok, ezek fiataloknak való divatruhák (fast fasion) rövid szoknyákkal. A kihívó az megint egész más. Más az hogy rövid és más a kihívő, megint más az elegáns és más az üzleties.


Hosszúra sikerült de összességében lehet: üzleties, elegáns, ribis, kihívó és még sok más amik kombinálódhatnak is.


Ezek kihívóak, rövidek és elegánsak is egyben mégsem ribisek:

[link]

[link]


Ez hosszú mégis kihívó viszont elegáns is:

[link]


Mérsékelten kihívó akkor is ha rövid (semmiképp sem ribis), inkább lenge nyárias:

[link]


Ez nagyon kihívó és rövid, mérsékelten elegáns, inkább casual+nyárias+lenge és nem ribis:

[link]


Kihívó, elegáns pedig térdig ér:

[link]


Nagyon kihívó pedig földig ér és elegáns is:

[link]


Rövid mégse kihívó, ez lenge nyárias:

[link]


Nagyon kihívó és casual és nem ribis, sexy vicéki lányos:

[link]


Business casual, elegáns és kihívó:

[link]


Rövid, nagyon kihívó mégsem ribis hanem sexy vidéki lány:

[link]


Üzleti casual de így kigombolva kihívó, szóval üzleties+kihívó+elegáns:

[link]


Shift dress, nem kihívó, könnyed nyárias:

[link]


Sheath dress, nem kihívó, közepesen elegáns, csinos:

[link]


Bodycon (bocsi nem tudom a magyar neveit), nem kihívó hanem nagyon elegáns:

[link]


Sundress, könnyű nyárias, de nem annyira kihívó:

[link]

[link]


Sportos mégis kihívó:

[link]


Sportos nem kihívó:

[link]


Nem is ragozom kérdező, de attól mert rövid még nem ribis. Nézd meg ezeket, rövid nyári ruhák mégis csinos, nőies és egyáltalán nem ribis:

google-mini sundress:

[link]

2018. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!