Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A te gimidben kötelező a...

A te gimidben kötelező a tesiórán a tornadressz?

Figyelt kérdés
És ha igen a szín is meg van határozva?
2010. jún. 17. 17:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem
2010. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem.
2010. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
nem volt kötelező.miért nálatok igen??
2010. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
nem,de már ált. felsőben sem volt az. Szerintem nincs ilyen gimi/középsuli. max.annyi,hogy a fehér póló a kötelező.
2010. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, pedig hogy legeltettem volna a szememe ;_;
2010. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
17:49-snek: egy kolleganőm mesélte hogy nekik fekete tornadressz volt az egyenruha gimiben testnevelésen. Ja, és 6 éve érettségizett. (!)
2010. jún. 17. 17:53
 7/25 anonim ***** válasza:
érdekes, pedig vannak ismerőseim vallásos gimiben és még ott sem kell. Póló és nadrág a dressz. Szerintem egy gimnáziumban ezzel a diák lányokat terhelik feleslegesen, mert ahogy itt írta egy pasi, mindenki csak nézné őket. Kint lenne a fenekük,mellük. Nekünk már általános alsóban is kint volt a fenék 1-1 gyakorlat után és már akkor is kellemetlen volt :D Szóval abban a suliban, nem ártana az igazgató úrnak átgondolnia a helyzetet, netán ő a tesi tanár? :D
2010. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

nem. viszont a suli pólója kötelező, bár egy páran még azt se veszik fel. ja, és mivel a fő tananyag a röplabda, ezért nem igazán szabad a nagyon hosszú köröm, ill. műköröm.

egy hatosztályosgimis 14/L

2010. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
nekem is úgy van mint az utolsónak.... melyik suliba jársz 14/l?
2010. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én közgáz suliba jártam vagyis nem gimibe...:) De ott is kötelező volt a fekete tornadressz! Igaz azért felvehettünk rá egy feszülős rövidnadrágot...

De amikor tornadressz után vadásztam nem is volt nagyon színválaszték, csak feketét láttam!

2010. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!