Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A te gimidben kötelező a...

A te gimidben kötelező a tesiórán a tornadressz?

Figyelt kérdés
És ha igen a szín is meg van határozva?
2010. jún. 17. 17:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én 6 osztályos gimibe járok. Ha jól emlékszem 7. 8. 9. órán kérte a tanárunk a dresszt igaz vehettünk rá pólót nadrágot a színe mindegy volt, egyébként nekem fekete hosszú ujjú dresszem volt. De utána más tesitanárunk lett mert az akkori tanárunk motorbalesetet szenvedett és leszázalékolták. Sajnáltam szegényt mert a maga módján nagyon jó fej volt.
2012. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kötelező, de kell/lehet rá gatya+sulipóló vagy sima fehér póló, vagy gólyabálos póló.


15L

2012. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Azt a tornadresszet azzal hordatnám aki kitalálta.Micsoda idióta , bugyuta és kényelmetlen viselet.Nem csodálom hogy már sehol nem használják.Nem sporthoz való.Főleg amikor Wc-re megy az illető akkor meztelenre le kell vetkőznie a hülye tornadressz miatt.
2012. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mi a francnak a tornadressz... tök idejétmúlt, béna, kényelmetlen, nem praktikus. Én a 90-es években voltam ált.sulis, akkor is csak alsó tagozatban kellett hordanunk, 6. osztálytól már csak annyi volt a kikötés, hogy a suli pólójában kellett lenni tesin. úgy megkérdezném azt, aki 2012-ben is elrendeli a tornadresszt, hogy mi a jó égért teszi...


26 L

2012. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Azért praktikus a tornadressz, mert pontosan nincs ki belőle mindene a lányoknak. Tartja a mellet mozgásnál, ami a ma divatos push-up melltartókról nem mondható el. Nem csúszik fel, kézállásnál, gimnasztikánál nem vándorol a nyakatokba. Ezt gondolom sok lány nehezményezi de sok felesleges konfliktus kerülhető el vele. Elasztikus anyagánál fogva biztosítja a mozgásszabadságot és megfelelő hőmérsékleten tartja a hát izmait. És aki azzal érvel, hogy milyen kényelmetlen, az gondolom nem látott még tornászokat...Az hogy a lányok szimplán lusták átöltözni, az más téma.
2015. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!