Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket zavar ha egy lány fiú...

ThisIsNotHuman kérdése:

Titeket zavar ha egy lány fiú ruhákban jár mindenhova?

Figyelt kérdés

Fiú gatyákat pulcsikat és pólókat hordok minnél lógósabb és nagyobb a gatya/pulcsi annál jobban szeretem

Legtöbbször newyorkerben szoktuk a ruháimat megvenni



2018. szept. 3. 22:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

*fejedre

*buksidra

*pattanásra a nyakadon

2018. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%
Zavarni nem zavar, egyszerűen csak nem értem, h miért akarja sok nő férfi cuccokkal leplezni a nőiességét?! Így nem is igazán tudom őket hova tenni, mármint abból a szempontból, h igazából ahhoz elég nőies (mellek, menstruáció stb) h ne fiúként kezeljék, ahhoz pedig elég fiús, h ne egy tipikus csajszinak tekintsenek rá.. Szóval nekem ez így picit olyan semmilyen.l
2018. szept. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%

világ életemben így öltöztem, sose növöm ki, már jóval elmúltam 20 éves is... van állásom(nem titkárnő vagyok :D:D), voltak párkapcsolataim, volt minden. sokszor a páromtól kértem, hogy "úúúdejófelső, felvehetem ma?" a válasz igen volt. szóval sokan sokfélék vagyunk.

egyszerűen kényelmetlennek érzem a "csajos" ruhákat(feszül, elcsúszik, szorít, nyom, igazgatni kell, kinnvan mindenem stb), úgy élem meg őket, mintha kényszerzubbonyban kéne lennem :D

nekem a kényelem az első és az, hogy jól érezzem magam. aki egyébként ócsárolja a stílusod, annak valószínű, hogy saját magával akadnak problémái, mert nem mer úgy öltözni, ahogyan szeretne, és kényszerből követi a birkadivatot, mert fél a más ember véleményétől (ami olyan, mint az asshole, mindenkinek van de senki se kíváncsi a másikéra).

légy, aki lenni szeretnél.

2018. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

23,

És milyen érdekes hogy mindenről múltidőben írsz.

Vajon miért?

Nyílván nem kell birkastílust utánozni de ez nem azt jelenti,hogy azzal vagy különb hogy az ellenkező nem ruháit viseled.

Ezt valójában kezeltetni kéne mert nyaktól felfelé komoly gond lehet és marad is kezeletlenül.

2018. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Nem zavar, de nem tartom esztétikusnak.
2018. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha meleg akkor nem csodálkozom rajta...
2018. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!