Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket zavar ha egy lány fiú...

ThisIsNotHuman kérdése:

Titeket zavar ha egy lány fiú ruhákban jár mindenhova?

Figyelt kérdés

Fiú gatyákat pulcsikat és pólókat hordok minnél lógósabb és nagyobb a gatya/pulcsi annál jobban szeretem

Legtöbbször newyorkerben szoktuk a ruháimat megvenni



2018. szept. 3. 22:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%
#10, szakadj is meg, lehet, mindenkinek jobb lesz.
2018. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
8%
Én legalább őszintén megmondom a véleményem nem úgy mint a te fajtád aki rossz akartból támogatjátok szerencsétlen kérdezőt a beteges dolgába és hogy a %-tok nehogy lejjebb menjen inkább összetartotok mégha nincs is értelme.
2018. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
96%
Itt csak te vagy az, aki beteges. Mert havi 5x regisztrálni, és úgy csinálni, mintha más ember lennél, de közben ugyanazokat az abszurd dolgokat hajtogatni, idióta összeesküvéselméleteket gyártani, és közben mindenkire csak köpködni elég beteges. Remélem van élettered gyakorin kívül is.
2018. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen, biztos én vagyok a beteg aki felhívja a figyelmet arra amit mások nem vesznek észre...


Férfi ruhát hordani nőként végülis tök egészséges dolog. :)))

2018. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
96%

Az egy dolog hogy nem tartom esztétikusnak a férfi nadrág plusz bő pulóver összeállítást egy lányon. De ettől függetlenül nem fogom basz**tni aki így öltözik. Ugyanis, ha ő így érzi jól magát akkor teljesen rendben van a dolog. Majd talál olyan fiút akinek ez teljesen oké lesz.

Egyáltalán nem számít, hogy miféle negatív visszacsatolást kap. Nem a környezetednek öltözöl, hanem azért hogy komfortosan érezd magad a ruháidban. Ez a személyiségre is kihat. Ha önmagad tudsz lenni a cuccaidban.


Te pedig egy beteg ember vagy. Folyamatosan a frusztrációid vetíted ki és a fétiseid éled meg ezen az oldalon.

2018. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Drága mihikém kicsi szívem!


Ennél a kérdésnél nem igazán vettem észre cuki nevecskédet , hogy ennyire kampányolnál a srác mellett mint itt a “kislánynál”!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Vajon miért is hagytad ki?

2018. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
96%

"Te pedig egy beteg ember vagy. Folyamatosan a frusztrációid vetíted ki és a fétiseid éled meg ezen az oldalon."


Ezt ajánlom figyelmedbe még egyszer. Ez már mindenkinek feltűnt, felesleges itt vergődnöd. Neked is jobb lesz, ha felállsz a székedből, és elmész élni.

2018. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Hogy mivel töltöm a szabadidőmet az rám tartozik jelenesetben próbálok fényt gyújtani a sötétségbe mert sokan még benne tapogatóznak.

Ebből is látszik, hogy nem mindenki vett észre csupán pár akadékoskodó veled együtt akinek még mindég nem sikerült megérteni miről is beszélek.

2018. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Vegyük példának mihikét! Mint látod írtam neki de sajnos most lapúl mint az a bizonyos a fűszálak között mert általában ha valaki sarokba van szorítva (nem tud válaszólni) az ezt teszi!


A hallgatás beleegyezés tudom , valószínűleg itt is ez áll fenn.

2018. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
96%

Inkább neked nem sikerült felfognod, hogy nem te vagy a mindenható, és a magánvéleményed mindössze egy magánvélemény, nem tény. Az pedig valószínű, hogy az általad hiányolt felhasználó azért nem válaszol, mert van jobb dolga is, vagy tojik a fekedre, vagy mindkettő.

Sajnálom, ha neked a "hallgatás beleegyezés" klisébe kell kapaszkodnod, hogy egy kis önbecsülést szerezz.


Mondjuk már annyira kezdesz beteges lenni ezzel a jópárezer felhasználóddal, hogy szinte nem is hiszem el, hogy olyen ember létezik, aki ezt komolyan gondolja (ha igen, az nagyon szomorú), szóval tegyük fel, hogy egy troll vagy. Abból amugy jó, gratulálok.

2018. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!