Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kosztümben egyetemre?

Kosztümben egyetemre?

Figyelt kérdés
Szeretem a kosztümöket, és most, hogy egyetemre járok, ahol már senki nem fog kinézni az öltözködésem miatt, azon gondolkozom, hogy sima órákra is járnék kosztümben. Fehér blúz, szűk szoknya, blézer, magassarkú. Nem biztos, hogy minden nap, de sokszor szeretnék. Ti mit gondoltok róla? Lányok felvennétek-e ti is? Fiúk, nektek tetszene?

2018. szept. 8. 13:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Szeríntem nyugodtan hordjad,ha tetszik..nekem mondjuk a munkához kell,de szeretem viselni.Ès a fiúknak is be fog jönni.Úgyhogy legyèl csak önmagad...:)
2018. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Látom vegyesen álltok hozzá a dologhoz, van akinek tetszik, van akinek nem. Néhányatoknak kényelmetlen lenne, azt is értem, csak a 9-es válaszoló szomorít el picit. :/


Miért kell ilyen támadó jellegű kommentet írni, és mi ebben a hülyeség? Ki tudnád fejteni, kérlek?

2018. szept. 10. 12:18
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

2-es, ha szerinted a magassarkú és a szűk szoknya k***ás, akkor az átlag banki ügyintéző is az? Vagy Katalin hercegnő?

[link]

2018. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Munka miatt én sűrűn hordok alkalmibb ruhákat és van hogy ceruza szoknya blúz blézerbe megyek be egyetemre is. Van aki megnéz de nincs időm átöltözni. Én szeretek alkalmibb ruhákat hordani így ez nem is zavar.
2018. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!