Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hányan vagyunk, akik...

Lányok! Hányan vagyunk, akik nem hordanak melltartót?

Figyelt kérdés

Ugye, hogy mennyire kényelmes?

Néhányan rossz szemmel néznek erre, de annyira kellemes szabadság érzetet ad. Már több mint egy éve nem hordom, és szuper nélküle. 😊


2018. okt. 4. 12:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha szúnyogcsípés méretű melleid vannak akkor nem is kell, de nagy mell esetén nem kényelmes nélküle rohangászni. Itthonra nem mindig veszek fel de nekem fájnak a melleim ha 2-3 napig szabadon vannak. Kényelmes, puha melltartóim vannak, szeretem őket hordani.
2018. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

#7 AZ, HOGY VALAKI ERŐSZAK ÁLDOZATA LESZ, SEMMIBEN NEM FÜGG ÖSSZE AZZAL, HOGY MIT VISELT. EZT TANULJUK MÁR MEG, KOLLEKTÍVAN, TÁRSADALOMKÉNT.


Egyébként akinek kényelmesebb, hordjon, akinem nem, ne. Nekem D-s melleim vannak, de hordok olyan felsőket, amik tartanak, azokhoz pl. nem veszek fel, alapjáraton viszont muszáj. Ha A-B cicim lenne, nem hordanék soha, pénzkidobás.

2018. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

# 10/12

Nagy liberalizmus lenne akkor meg egymást tömnénk a hősök terén. Mindenki mindenkit.

2018. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem szilikon cicim van es általában hordok melltartót. Legtöbbször sport melltartót. Viszont ha olyan a ruhám, hogy kilátszana akkor nem veszek melltartót, csak tapaszt rakok. Engem feszélyezne, ha átlátszana a ruhán a mellem.
2018. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Többnyire én sem mindig veszek fel fehérneműket. 36N
2018. okt. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

13

Az nem liberalizmus, te barom, hanem orgia.


Miért használ minden agyhalott olyan szavakat, amiket nem ért?!

2018. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
munkában nekem kell legalább sport melltartó, nyáron is mindig hordok, de amin senki se lát, dobom lefelé. télen, 20 réteg ruha alá megint csak offolom :) (75a)
2018. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!