Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha egy fiu...

Szerintetek gáz ha egy fiu harisnya zoknit hord?

Figyelt kérdés
Nem mindig hordom csak egy bizonyos (elegansabb) cipövel sokkalkényelmesebb és nem nyomja a lábamat seholse a cipö, anyum tanacsolta, hogy vegyek a cipöbe bokafixet, ma volt rajtam elöszor az övé. Ez gáz szerintetek? (nem vagyok fetishes) Lányok fiuktol is varom a valaszt és kort is irjatok légyszi

2018. okt. 9. 14:00
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%

Ha kényelmes akkor hord. Amíg szexuálisan nem izgat addig nincs baj :)

24N

2018. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
0%

10!

Azért vagyok szemét hogy lesüllyedjek a te szintedre mert így nem sértünk meg valakit, mert az olyan kérdéseknél ahol lányok férfi ruhát hordanak akkor rajtam kívűl mindenki egyetért , fe a mostani és hasonló kérdéseknél nem egyhangú a bíztatás!

Na ezért gondoltam a lányoknál ezt a fene nagy egyetértést kissé megborítom hogy egyenlő legyen a mérleg nyelve.


Amúgy hogy a témához is szóljak az nem tudom miért ekkora gond ha átlátszik a harisnya?

Az általam lehordott férfi ruhát viselő lányokat sem érdekli hogy látszik e férfi ruhát viselnek.

2018. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem gáz. Mikor engedjük már el, hogy a ruháknak, pláne a zokniknak nemet adunk? Ez csak egy zokni.
2018. okt. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
0%

5- ös válaszoló! Már ne is haragudj, de nem hiszem, hogy a fiúknál/férfiaknál divattá válik a nejlonharisnya!20 éves munkaviszony van a hátam mögött, de egyetlen férfi kollégámon se láttam még nejlonharisnyát, se feketét, se testszínűt!Ellenben télen jégeralsót, mackónadrágot, pamutharisnyát már igen, az utóbbit én is hordom előszeretettel, ha már hideg van.Ha arra számitasz,hogy majd a sok srác a nejlonharisnyát rövidnadrágban tolják nyilvánosság előtt, hát kiábrándítalak! Ez sohasem fog divattá válni a fiúknál, de a lányoknál már rég igy van, mert nekik jól áll, rajtuk jól mutat!

Ennyi!

2018. okt. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
32%

14!

Ez nyílván azért van mert, egy: nem tudnak róla hogy 1996 óta gyártanak férfi nejlon harisnyát.

Kettő: tudnak róla de a kényelem igényük a mackónadrág, jégeralsónál nem terjed tovább esetleg túl férfinek érzik magukat és hiúak!


Csupán egyszer kell kipróbálni a nejlont és mindenki megtapasztalja hogy ég és föld a különbség az általad felsoroltak között.


A nők vajon miért nejlon harisnyát hordanak nadrág alatt és nem mackónadrágot meg jégert ha a nadrág alá úgy sem lát senki??


Mert több eszük van és csak röhögnek az igazi FÉRFIAK kinlódásán!


Ezt én meg a feleségemtől tudom...

2018. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
0%
Lószart se melegít a nejlonharisnya!Erről ennyit!
2018. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted nem melegít, de ezzel egyedül maradsz mert ebben a hűvösebb reggeleken nem hinném hogy az a sok nő csupán poénból veszi szoknyához fel mert ha igen és neked lenne igazad akkor nyáron is hordanák...


Erről meg ennyit.

2018. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Tévedsz! Egyszer próbáltam ki egy 50 denes fekete harisnyát a farmernadrág alatt, de csak a villamosmegállóig jutottam el benne.Szó szerint fáztam benne télen a - 10 fokban.Vissza kellett fordulnom, és felvenni egy hagyományos bordás pamuthsrisnyanadrágot.Na az az igazi! Úgyhogy te csak ne próbáld meg nekem beadni, hogy a minuszokban a nejlonharisnya melegit! Hát nekem nem jött be, különben is viszketett tőlle a lábam!

Sorry!

2018. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Én is hordok harisnyanadrágot nadrág alá. Az anyagától meg a vastagságától függ. A nagyon vékonyak - 10-20DEN - tényleg nem sokat melegít, de egy 60-80DEN már jó.
2018. okt. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

18!

Nem, nem én tévedek hanem az a több millió nő akinek elég szoknyához a 15-20 denes....

2018. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!