Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha egy fiu...

Szerintetek gáz ha egy fiu harisnya zoknit hord?

Figyelt kérdés
Nem mindig hordom csak egy bizonyos (elegansabb) cipövel sokkalkényelmesebb és nem nyomja a lábamat seholse a cipö, anyum tanacsolta, hogy vegyek a cipöbe bokafixet, ma volt rajtam elöszor az övé. Ez gáz szerintetek? (nem vagyok fetishes) Lányok fiuktol is varom a valaszt és kort is irjatok légyszi

2018. okt. 9. 14:00
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert sok nő csak mutogatni akarja a lábait, ezért van ez! Felvesznek egy szoknyát, egy 20 - 30 denes harisnyával, aztán abban flangálnak télen a -10 fokos hidegben.Csak közben meg jól megfáznak, és befagy a puncijuk is! Úgyhogy én nem hiszem el, hogy egy vacak nejlonharisnya így melegítene,hagyjuk a rizsát!
2018. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Persze, minden nő csak mutogatni akar.

De nyáron vajon miért nem veszik fel szoknyához ha nem melegít..?

2018. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

És hogy még mondjak valamit, mi a helyzet azokkal akik farmer alá veszik a nejlon harit és rövid zoknit húznak rá és úgy a cipőt majd csak akkor látod hogy van rajtuk ha feljebb húzódik a nadrág szára.


Vajon ha nem melegít akkor így miért viselik?

Mert mutogatni így semmit sem tudnak.

2018. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
A tapasztalt nők a nadrág alá inkább zoknit húznak, mert ezzel megkímélik a nejlonharisnyát.Az nem kifejezetten nadrág alá való, ellentétben a cicanadrággal, leggingszel, vagy a pamutharisnyával.Ennek ellenére tudom, hogy sokan igy hordják, de mindezek ellenére én nehezen tudom elképzelni, hogy a nejlonharisnya melegít valamit!
2018. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Minőségi cipő belsejétől nem kell óvni a harisnyát és zoknival meg kényelmetlen mert lecsúszik a zokni a nejlonról és duplán meg beleízzadsz.


Amúgy meg mindenkinek más a hőérzete.

2018. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Hőérzet ide- oda,nem érdekel!Én még egyetlen férfi kollégámon se láttam nejlonharisnyát, és nem is akarom magamat leégetni!Egyébként se aktuális számomra ez a dolog, mert egyszer egyet felpróbáltam, és viszketett tőle mindkét lábszáram!Úgyhogy erről ennyit!
2018. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Most ne arról a kér három hiú kollégáddal példálozzál, nem ők a mérvadók!

Olvass itt kicsit szét és meglátod hányan hordanak nejlont.

Van férfiben is ha az zavar, de nem hinném hogy egy ruhadarabnak neme lenne.

Ez olyan dolog hogy valaki ezt szereti, valaki azt, te nyílván a gyáva hiúk társaságába tartozol aki inkább visel kényelmetlen géprongyokat mások kedvéért.

Én inkább és sokan mások magunkért öltözködünk...

2018. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Na Idefigyelj! A pamutharisnya nem géprongy,hanem kényelmes meleg aláöltöző ruhadarab! Akárcsak a cicanadrág, vagy a jégeralsó, de ez utóbbit én se hordom.Ami pedig a nejlonharisnyát illeti, hiába gyártanak a férfiak részére is, a véleményem róla nem változott!Nem is fog, mert már elmondtam egy párszor, hogy ez sosem lesz divat a fiúknál(pláne rövidnaci- harisnya kombináció),no meg semmit se melegít, de viszketnek tőlle a lábaim is! Ez van! Ha mégis meglátnék egy kollégát, valami csoda folytán, hogy nejlonharisnyát visel a farmerja alatt,hát nem itélném el semmilyen tekintetben.Ez az ő dolga.De nem is követném a példáját sem!Sajnálom, nekem a pamutharisnyanadrag jött be, mást nem veszek a nadrág alá! Ha valaki nejlont akar hordani, hát tegye azt!Én biztosan nem fogom kinevetni az illetőt, de vannak olyan kollégáim viszont, akik annál inkább.Na ennek nem akarom kitenni magamat!
2018. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
32%

A nejlon komfortérzete jobb én azért viselem MAGAM miatt és az idegeneket magasról..

A kollégáid valószínű primitív felvilágosulatlan lények akik begyöpösödött óvodás szinten mozognak!

2018. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Felvilágosulatlan,primitiv lény, aki mondja!Komfortérzet ide-oda, semmi kedvem nincs ahhoz, hogy homokosnak nézzenek a dédelgetett nejlonharisnyáid miatt!És ahogyan már mondtam, nekem viszketnek tőle a lábaim! De látom te nem érted!
2018. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!