Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha egy fiu...

Szerintetek gáz ha egy fiu harisnya zoknit hord?

Figyelt kérdés
Nem mindig hordom csak egy bizonyos (elegansabb) cipövel sokkalkényelmesebb és nem nyomja a lábamat seholse a cipö, anyum tanacsolta, hogy vegyek a cipöbe bokafixet, ma volt rajtam elöszor az övé. Ez gáz szerintetek? (nem vagyok fetishes) Lányok fiuktol is varom a valaszt és kort is irjatok légyszi

2018. okt. 9. 14:00
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
16%

Tudod ki a homokos?

Aki térd nadrágot hord!

A pride fesztiválon minden meleg abban volt és nem nejlonharisnyába!!

Akkor ki a meleg?

És azért mert férfinek születtem nehogy már ne viseljek olyan ruhát amit szeretek!

Amúgy meg nem tudom mi alapján veszik azt hogy egy ruha az anyagánál fogva dől el hogy hímnemü avagy nőnemü egyedek viselhetik.

Ennyi erővel nejlonzacskót se vigyél magaddal merr az női...

2018. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%

Akkor Hordjad szépen a finom kis nejlonharisnyácskáidat, oszt kész! De biztos nem engem fognak kiröhögni az öltözőben!

Jó szórakozást hozzá!

2018. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Utoljára az óvodában röhögtek egymáson a gyerekek.

Ebből is látszik milyen primitív munkatársaid vannak és te milyen kis gyámoltalan vagy hogy nem mersz kiállni magad mellett inkább más elvárásainak felelsz meg és titokban hordanád csak magad megnyugtatására hitegeted hogy nem melegít azért hogy jobban le tudd magad beszélni iránta érzett vágyadat!

De mint a példa mutatja az idegenek igényei az elsők!!

2018. okt. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy férfi nejlonharisnyát hord, akkor már egy szoknya is jól mutatna rajta tűsarkúval, nem igaz?

D D D

2018. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Miért kéne nőnek öltözni ha a harisnya férfi ruhadarab csupán a nők nyúlták le mint minden praktikus ruhadarabot a férfiaktól?


Egyébként ha ezzel szeretnél viccelni nem is lenne gond mivel a nőknek sikerült szinte minden ruhadarabunkat lenyúlni, íme pár példa!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Ezek után mi férfiak bármit felvehetünk...

2018. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Akkor se fogom magamat égetni nejlonharisnyában! De aki akarja, az nyugodtan! Nem engemet fognak kiröhögni, de más elég cukin mutat benne!D D D
2018. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
32%

Csak szerinted égő , de a szóhasználatodból ítélve "engemet" vidékről származhatsz ami persze mindent megmagyaráz!

Konzervatív visszamaradott és felvilágosulatlanság!

2018. okt. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Hogy honnan származom, ahhoz neked semmi közöd!
2018. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Már rá is jöttem...
2018. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Ó, igen? Hadd gratuláljak!
2018. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!