Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködnek ilyen...

Miért öltözködnek ilyen kihívóan (olcsón, k¥rv@san) a kpop női idolok?

Figyelt kérdés

Nem értem elvileg az ő társaságuk (dél Korea) az egyik legvisszafogotabb az ilyen tereken

De mégis nem egyszer láttam fan camon hogy a szoknya alatt ki villant a fél fenék ráadásul a színpad durván 2 méter az ottani emberek be látnak mindent de még a rövid nadrágok is olyan kicsik néha hogy a biztonsági nadrág nem ér semmit meg néha a teve paták is kint vannak :/



2018. okt. 20. 19:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
más kontinens, más ország >>> más kultúra
2018. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De ez az hogy sokkal jobban kellene erre figyelniük a távol keleti országoknak...
2018. okt. 20. 19:40
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

#1 vagyok


Náluk ez van

Láttam olyan RAJZfilmet, ami idolokrol szolr, es abban is úgy volt némely jelenet, mint amit a kérdésben irtál

Láttam official idol videót, amiben a kamera direkt a szoknyát mutatja miközben az illetö forog és a szoknya fellebben.


Ök így csinálják, ez a kulturajuk része.

2018. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Alain Delon ***** válasza:
92%
Nem tudom, neked miért meglepő ez a Távol-Keleten. Pont azt mutatja ez, hogy az ottani felfogás nem az a prűd, képmutató felfogás, mint ami itt megszokott.
2018. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Itt most nem a kép múlásáról van szo hanem arról hogy mindenben benne van a szexualitás és mindenki ezt fogja fel természetesnek
2018. okt. 20. 20:17
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
A nyugati popsztárok is ugyanígy öltözködnek, nem értem mi olyan meglepő ebben számodra
2018. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Tehát, szerinted a szexualitás nem természetes? LOL
2018. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
...a cukor is jó dolog még is nagy mennyiségben méreg nincs ezzel másképp a túlzott maga mutogatás is
2018. okt. 20. 23:27
 9/31 A kérdező kommentje:
Bocs de eddig még nem kaptam kielégítő választ ne menjünk el más fele maradjunk a fő kérdésnél!
2018. okt. 20. 23:31
 10/31 Alain Delon ***** válasza:
54%
5: Mert itt nincs mindenben benne a szexualitás? A férfiak és a nők folyamatosan egymást vizslatják. Üdv az életben! De amúgy mi bajod a szexualitással? Aszex vagy? Azt meg nem kellene másokra erőltetned. Maradjon meg a saját, egyéni problémádnak. Menj orvoshoz vele. Állítólag gyógyítható. Ezt olvastam.
2018. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!