Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködnek ilyen...

Miért öltözködnek ilyen kihívóan (olcsón, k¥rv@san) a kpop női idolok?

Figyelt kérdés

Nem értem elvileg az ő társaságuk (dél Korea) az egyik legvisszafogotabb az ilyen tereken

De mégis nem egyszer láttam fan camon hogy a szoknya alatt ki villant a fél fenék ráadásul a színpad durván 2 méter az ottani emberek be látnak mindent de még a rövid nadrágok is olyan kicsik néha hogy a biztonsági nadrág nem ér semmit meg néha a teve paták is kint vannak :/



2018. okt. 20. 19:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező! Ezzel magadra szabadítottál egy rakat rajongót akiknek az egyetlen érve hogy "más kultúra". De komolyan! Ennyi erővel a sorozatgyilkosokat se kéne börtönbe vagy pszichiátriába helyezni, mert ők más véleményt, más szokásokat képviselnek. Igazából nekem semmi bajom ezzel a kihívó kinézettel addig amíg nem nyomják a pofámba mert azért a 12 éves rajongóknak mégsem egy ilyen ok nélkül túlszexualizált csajokat kéne mutogatni. Elvileg énekelnek és táncolnak, nem a sarkon várják a következő kuncsaftot! :'D Amúgy ez a magamutogató f a s z s á g nem csak a kpopban van benne, hanem pl. Nicki Minaj meg a Kardashian család is rendesen kiveszi a részét belőle. Nekem ezekkel addig nincs bajom amíg ezek az emberek nem szidják a másik oldalt olyan jelzőkkel hogy k u r v a, aztán meg mennek nézegetni a falatnyi topban meg miniszoknyában táncikáló (jobb esetben) csajokat. Engem amúgy a Kpop alapból elég negatívan érint, mert valahogy nem látom annak az értelmét hogy arról énekelgetnek hogy "love yourself" miközben az aktuális szépségtrendeknek van plasztikáztatva az arcuk, nem azért hogy egy nagyobb hibát előnysebbre alakítsanak. Nekem meg senki se mondja azt hogy az amerikanizálódás a kultúra része. Igazából engem a rajongók szoktak f e l b a s z n i mert képesek fenyegetőzni azoknak akiknek más az ízlése vagy primitíven beszólogatnak ahelyett hogy felnőttesen viselkednének. Az meg a hab a tortán mikor azt hozzáj fel hogy ők sem szidják Justin Biebert meg a One Directiont. Higyjétek el, örülnék én mint majom a f a s z á n a k ha a nyálgép popzenék helyett Rammstein szólna a rádióból ;) Tudom hogy ez nem kapcsolódott a témához, de már rég kikívánkozott belőlem mert úgy érzem hogy ezt meg kell osztanom. Ha valaki le akar pontozni csak nyugodtan :)
2018. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

*meg *hozzák

Bocsi, este van én meg fáradt vagyok.

2018. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
88%
Nem ők akarják felvenni azokat a "lenge" ruhákat szerintem. Azért az ügynökségnek hatalmas beleszólása van ebbe, azért követelik el tőlük, mert erre van igény, de gondolom ez néha nekik is kellemetlen lehet
2018. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Alain Delon ***** válasza:
22%
23: Ez néz ki jól annak, aki nem homi vagy nincs valami komoly baja. A kérdezőnek van.
2018. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
74%
24-es:Mert nem lehet úgy jól kinézni hogy nem b a s z u n k ki mindent? :D Engem ebben az irritál nagyon hogy sok gyerekkorú rajongó van akikben esetlegesen negatív testképzavar alakul ki a hűde egyedire plasztikázott arcoktól meg a fantáziára nem sokat bízó ruhák miatt amiket hordanak. Azt tudom hogy az idolok nagyon tehetségesen táncolnak és énekelnek, de mi szüksg van arra hogy a fiú idolok élő Ken babákra, a csajok meg két lábon járó divatmagazinokra hasonlítsanak? Ebben szerintem annyi az egyéniség mint Hitlerben a jóindulat. Ha pedig az ügynökségek ugráltatják őket az meg még elszomorítóbb. Egyrészt, álljanak már ki magukért, másrészt meg ha parancsolgatni akarnak akkor nekik nem zenészek hanem bábúk vagy kutyák kellenek.
2018. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Alain Delon ***** válasza:
0%
25: Mindenkinek saját döntése, hogy aláírja a szerződést az ügynökséggel/producerrel, vagy nem. De az nagyon jól néz ki, ha kib_szank mindent. De csak annak, akinek nincs problémája. De az általad felhozott Rammstein sem egy megtervezetlen dolog.
2018. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
26-os Oh értem. A te véleményed ha szerinted ez jól néz ki, de szerintem ízlésesen is lehet jól kinézni mint azt már leírtam. A Rammsteint azért hoztam fel mert elegem van abból hogy a drága Kpopperek olyanokkal érvelnek hogy ők sem szidják az amcsi popzene előadókat. Gyerekek! Ott a rock, a rap, a metál, a klasszikus zene és még sorolhatnám, ne legyetek már ilyen szűk látókörűek! Higyjétek el én örülnék a legjobban ha a ByeAlex féle minőségi, sok mondanivalóval rendelkező zenék helyett mondjuk a Feuer Frei vagy a Du Hast szólna, tekintve hogy a Neue Deutsche Härte sokkal közelebb áll a szívemhez, és kvázi alaptalanul állítják rólam hogyha nem szeretem a Kpopot akkor egyértelműen csak a sima pop hallgatója lehetek, miközben ha tényleg ismernének tudnák hogy szerintem az igazi pop Micheal Jacksonnal ment a sírba...Ja, ennyi.
2018. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Alain Delon ***** válasza:
27: Miért? Szidják?
2018. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

28-as:Attól függ hogy érted. Én már láttam olyat hogy a neten összevissza s z a r o z z á k a K-popot, ami egyártalán nem primitív, meg olyat is hogy a Kpopperek fenyegetnek másokat meg a saját s e g g ü k e t nyalják lényegében, ami szintén nagyon felnőttes. Nekem itt azzal van a problémám hogy alaptanul általánosítgatnak, mintha mindenki aki nem K-pop rajongó az csak a mainstream, mondanivaló nélküli popzenét hallgatni és azért rajongana. Ilyen alapon Mozart is popzenét játszott vagy mi a p i c s a? :D Köszönöm szépen, alternatív stílusok és szubkultúrák kedvelőjeként sokan előítéletesek velem szemben, nem kérek még azon kívül is általánosításokat.



Amúgy jó lenne inkább privátban megvitatni ezeket, mert elég jól néz ki hogy vitatkozunk, a kérdésre meg senki se válaszol XD

2018. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A Mozartos hasonlatot ne vegyétek szidásnak, azzal arra akartam rávilágítani hogy ő sem popzenét játszott, és igazán művészi, csak rosszul fogalmaztam és úgy jöhet le hogy szidom...Sorry, rosszul fogalmaztam :/
2018. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!