Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy csomó ember, többek...

Egy csomó ember, többek között Buli-buli ﹰDorina miért a jobb kezükön hordják az órájukat? Bővebben lent! 21/F

Figyelt kérdés
Rengeteg embert látok, hogy a jobb kezükön hordják az órájukat. És az hülyeség, hogy azért, mert bal kezesek. Nekem is van rengeteg bal kezes ismerősöm és egyik sem a jobb kezén hordja az óráját. Mindegyik a balon. De akkor aki a jobbon az miért ott? Pl Buli-Buli Dorina miért a jobb kezén hordja az óráját? (Az összes klipjében, képén, videóján és az interjúi alatt is a jobb kezén van az órába. És például az összes magyar navigátor csaj a magyar Rallyban miért a jobbon? Főleg olyanok válaszát várnám, akik a jobb kezükön hordják az órájukat, tőlük szeretném megtudni, hogy ők miért a jobb kezükön hordják az órájukat. Mert én szerintem az óra a bal kézre való és a legtöbb ember ott is hordja.

2018. nov. 22. 07:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%
Egyetlen értelmes indokot kérek arra, hogy miért kell a bal kézen hordani az órát. A "mert mások így csinálják", és a "mert szerintem így van" nem érv. Legfeljebb óvoda alsó csoportban állja meg a helyét. Apropó. Miért is érdekel, hogy más mit, és miként vesz fel?
2018. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%

Jobbkezes vagyok, de semmit sem tűrök meg bal kézen, egyszerűen zavar. Így az órát és a karikagyűrűt is a jobb kezemen hordom, nekem így kényelmes.

Párom balos, elméletben neki kellene mindent a jobb kezén hordania, de ő meg mindent a balon visel. Ilyen az élet...:D

2018. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

Mivel én balkezes vagyok jobbal nem tudom becsatolni!

Egyszerű magyarázat.


F/42

2018. nov. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
86%
Jobbon hordom, és pontosan azért, mert balkezes vagyok, zavar az írásban.
2018. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Meg például a Barátok Köztből az új Timi miért a jobb kezén hordja az óráját? Az egész sorozatból csak és kizárólag egyedül ő hordja a jobb kezén az óráját, mindenki más az összes többi szereplő a balon. És például az esti Tények előtt az időjárás jelentésben szereplő Barta valaki a csaj az miért a jobb kezén hordja az óráját?
2018. nov. 23. 22:37
 16/31 anonim ***** válasza:
94%
Mert úgy kényelmes neki azért, mi a halált rugózol wzen?
2018. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
84%
XDDDDD Milyen szar életed lehet, ha ilyeneket figyelsz meg. LOL Ez már beteges. :O
2018. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%
Ennyire beteg idióta nem létezik, szerintem kamu a kérdés, legalábbis az utolsó kommenben már eleggé túltolta a kérdező...
2018. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hogy lehet 1 ilyen kérdés kamu? 🤔
2018. nov. 26. 08:35
 20/31 TappancsMancs ***** válasza:
93%
Gondolom kérdező valami óriási választ vársz, hogy na ezért... Az életben vannak ilyen egyszerű történések, amik csak ezért azért, hol így hol úgy alakulnak. Hallhattál pár okot rá. Ne keress mást mert e mögött nincs semmi nagy titok. A név szerinti megközelítésnek nincs semmi jelentősége.
2018. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!