Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy csomó ember, többek...

Egy csomó ember, többek között Buli-buli ﹰDorina miért a jobb kezükön hordják az órájukat? Bővebben lent! 21/F

Figyelt kérdés
Rengeteg embert látok, hogy a jobb kezükön hordják az órájukat. És az hülyeség, hogy azért, mert bal kezesek. Nekem is van rengeteg bal kezes ismerősöm és egyik sem a jobb kezén hordja az óráját. Mindegyik a balon. De akkor aki a jobbon az miért ott? Pl Buli-Buli Dorina miért a jobb kezén hordja az óráját? (Az összes klipjében, képén, videóján és az interjúi alatt is a jobb kezén van az órába. És például az összes magyar navigátor csaj a magyar Rallyban miért a jobbon? Főleg olyanok válaszát várnám, akik a jobb kezükön hordják az órájukat, tőlük szeretném megtudni, hogy ők miért a jobb kezükön hordják az órájukat. Mert én szerintem az óra a bal kézre való és a legtöbb ember ott is hordja.

2018. nov. 22. 07:50
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Utolsó! Milyen kezes vagy? És amúgy meg lehetne a jobb kezeden a karkötő és a balon az óra.
2020. febr. 8. 14:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!