Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor megláttok egy nőt ilyen gótikus, metálos stílusú ruhákban?

Figyelt kérdés

Linkelek stílust, ruhát, amire gondoltam...

Nekem nagyon tetszik ez a stílus, de tudom, hogynem egy átlagos öltözködési stílus, kíváncsi lennék a véleméynetekre..


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2019. febr. 10. 14:38
1 2 3
 11/22 Metionin ***** válasza:
80%
Mivel én is ilyesmikben mászkálok, nekem tetszik. Megvan ennek is az a formája ami nem sok egy hétköznapra sem a munkahelyre (már ha nincs dresscode vagy egyenruha). Ha meglátok így valakit az utcán, alaposan megnézem és próbálom beazonosítani mert saját magamon kívül elég kevés hasonló kinézetű nőt/lányt szoktam látni. Nekem személy szerint dicsérni szokták a ruháimat, volt már olyan is hogy valami külföldiek le akartak állni velem fotózkodni, mondjuk azt nem értettem, azért nem viktoriánus nagyszoknyában vonulok át a városon, teljesen hordható darabjaim vannak.
2019. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%
Egy NŐT? Hogy csak az életkora szerint felnőtt. Egy lányról más lenne a véleményem.
2019. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%

Nekem imponal, foleg ha valaki 25 felett is igy jelenik meg. En is goth/metalos vagyok (jol megfer a black metal a darkwave-el es post-punkkal), hasonlo ruhakat hordok, sajnos ami mindig is az en izlesem volt, arra most rahuztak hogy nugoth, de egye fene, legalabb tobb jo cuccot tudok venni.

Ja, amugy en mar 35 vagyok, de abban a luxusban van reszem, hogy minden hetkoznap, munkaban is nezhetek ki igy, es nagyon is elvezem. Sokkal jobb es nyitottabb gondolkodasu emberekkel vagykk most korulbeve mint pl annak idejen az egyetemen voltam.

2019. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

Imádom a goth stílust, és rengeteg ilyen elemet tartalmaz a ruhatáram.

Azért nem vágom rá soha, hogy goth vagyok, mert valójában többféle alter elemből áll a stílusom.

Imádom a historikus és értékálló dolgokat, valamint a merèsz, mindennapi ak nem mondható lábbeliket és ruhákat.

Nem vagyok aberrált, abszolút “hippi lelkületű”, kifejezetten érzékeny személy vagyok , utálom az erőszakot, és a környezetemben mindig egészséges lelkületű és szimpatikus embernek írtak le.

2019. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Semmit, de valahogy tartok tőlük, olyan érzésem van, hogy ők valami olyat akarnak kifejezni ezzel, hogy elhatárolódnak attól a stílustól és dolgoktól, amik számomra és mások számára is normális, én csak egy valaki vagyok, aki számukra az átlagos emberek kinézetével rendelkezik.

De szívesen beszélgetnék olyannal aki ilyen, hogy tényleg van-e ebben más emberek iránti lenézés, mert én nem nézem le azt, aki más stílust képvisel mint én, lehet ők sem. Meg hogy ezek az emberek így összetartoznak. És hogy nincs munkájuk, vagy ha mégis, akkor programozók, mert nem tudom ilyenekbe hova lehet menni.


De el tudom képzelni, hogy ezeket a stíluselemeket egy irodába is elfogadható módon be lehet építeni egy ruhatárba, az például nagyon tetszene.

2019. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
utolsó voltam, még annyi, hogy nekem akik számomra valami szélsőséget ruházatban vannak, vagy ezer színű a hajuk, nem tudom észrevenni, hogy szépek-e vagy sem. Egyszerűen eltereli a figyelmem a ruha, nem szoktam látni bennük a nőt. Ez nem tudatos, meg ők is lehetnek gyönyörűek, de valahogy ez alakult ki bennem, a túl extrém dolgok nekem elterelik a figyelmem. De nő vagyok, férfiként biztos más.
2019. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%

Utolso!

A legtobb ilyen ember nem fog az apjan megitelni teged, hogy "normalisan" oltozol. Csakis aszerint, hogy hogyan kozelitesz fele. Ugyanugy tele vagyunk erzelmekkel es gondolatokkal es hetkoznapi nyugokkel is. A legtobb ember, akit valaha baratomnak mondtam nem oltozik ugy mint en, sokuk mas jellem is, inkabb hobbik es erdeklodesi korok kozosek.

Amugy en inkabb erdeklodo pillantasokat kapok, bar annyira nem figyelem az embereket. Beszolni inkabb melosok meg kisebbseg szoktak, de arra is immunis lettem mar huszonevesen. Pont nem az a kategoria, akiknek barmennyit is adnek a velemenyere. Ugyanakkor kimondottan kedves ha valaki megdicser, a vicc az, hogy tobbnyire idosebb nok szoktak. Volt mar aki repteri mosdoban dicserte meg a sminkemet, vagy kavezoban a tetovalasaimat. Nagyon nagy skalan mozognak az ilyenek, a szomszed 80 eves neni pl imad, a folottem lako 60 koruli savanyu nyanya meg szerintem biztos benne, hogy ket naponta kecsket aldozok, es mondta mar ram az utcan, hogy undorito :D

Munkaval kapcsolatban:

En dolgoztam irodaban is ilyen kulsovel, de most mar lassan tiz eve kreativ, muveszeti jellegu munkam van, raadasul kb folyamatos irl kapcsolattartassal az ugyfeleimmel, es eleg jol is keresek vele (rohadtul draga tud lenni igy megjelenni, sajnos egyebkent is vasarlasfuggo vagyok, belegondolni se merek mi lenne, ha tenyleg irto draga divatos cuccok tetszenenek :D). De ismerek olyat aki idosgondozo, banki dolgozo, programozo, vegyesz, bolti elado, de olyat is, aki prostitualt vagy webcamozik :D Szoval dolgozunk, nekunk is meg kell elni valamibol. Persze sokunk visszafogottabban oltozik hetkoznap,maximum bulira rittyenti ki magat jobban, mint fentebb irtam, nekem kivetelesen olyan a munkam, hogy ugy nezek ki ahogy akarok.

2019. febr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

En is hasonloan velekedem roluk, nem latom bennuk a ferfit/not inkabb csak egy kulsot/ami egy lény/ember inkább. Ha jol van osszerakva vagy nagyon stilusosan szépen kivitelezve akkor noket szoktam szépnek látni, de legtobbszor idetlen es bovli. Ferfiakat pedig ebben a stilusban abszolut soha nem talaltam vonzonak.


23/L

2019. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Menő, a fekete és a csipkés dolgokért én is élek-halok+hallgatok is olyan zenéket, amik ilyen stílusuak. Azt gondolom, hogy az élet része ez is, nem csak csupa szín és boldogság az élet. Attól még nem tartom magam sötét gondolkozásúnak. Mondjuk koncerteken néha látok olyan ruhában, sminkben embereket, ami már tőlem távol áll, én a finomabb vonalat szeretem. De néha jól esik elmerülni ebben, felvennu a fekete cuccokat és szomorúbb, depresszív zenéket hallgatni. Az életen nagy részében pozitívan látom az életet és örülök az egész kis dolgoknak, mint hogy sétálok a városban. :) Szóval nem gondolom, hogy akinek ezek a ruhák és ez a stílus bejön, az rögtön beteg lelkületű lenne, mert ez egyáltalán nem igaz.
2019. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#15-16 voltam:

Kedves 17-es, köszönöm a válaszod! :) Művészeti területet el tudok képzelni, de azért banki tisztviselőt nehezen. De azt meg tudom érteni, hogy nap közben felvesz valami szokásosat és a bulikra, szabadidejére öltözik be a teljes hóbelevancba. De aki utána írt, azzal is egyet értek, hogy néha nekem ez bóvlinak néz ki.

De ha valaki ilyen ruhákat vesz fel alkalomra:

[link]

Akkor le a kalappal, nagyon stílusos, de ez:

[link]

ez kicsit olyan, hogy nem teljesen értem miért van szükség napközben jelmezt hordani.


De amúgy meg teljesen rendben van nekem, ha valaki így érzi jól magát, amúgy se tudhatom az utcán látva, hogy épp hova megy. A munkások meg szólogatnak boldog-boldogtalannak. Örülök, hogy ez a stílus nem jár semmiféle kirekesztő gondolkodással.

2019. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!