Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor megláttok egy nőt ilyen gótikus, metálos stílusú ruhákban?

Figyelt kérdés

Linkelek stílust, ruhát, amire gondoltam...

Nekem nagyon tetszik ez a stílus, de tudom, hogynem egy átlagos öltözködési stílus, kíváncsi lennék a véleméynetekre..


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2019. febr. 10. 14:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%

#20:

A linkelt kepek kozul az elso egyaltalan nem goth, inypiralodhatott ugyan tole, de ezek kifutoi divathathaz termekek, nem ismerek olyat, aki felvenne oket :)

A masodik kep valoszinuleg amugy talalkozon keszulhetett, de viktorianus/lolitaba hajlo cuccok, utcara nem ez az altalanos.

Nekem ez a vonal pl tul fodros, es igazabol inkabb max 20-22 eves korig latom embereke ,en az egyszerubb darabokat szeretem, esetleg kicsit erdekesebb szabassal, es inkabb a kiegeszitokkel, ovekkel, ekszerekkel, extremebb hajjal es sminkkel dobom fel. (Bar egy szepen osszerakott tenyleg rendes viktorianus goth szereles szerintem csodaszep tud lenni, de abban tenyleg nem megy hetkoznap utcara az ember, mert nagyon korulmenyes letezni benne)

2019. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
55%

Igen, én is pont erre gondoltam, hogy ahogy az életünk is megváltozott, úgy az öltözködésünk is, pl a színházi elegancia is felhígult, ami nem feltétlenül baj, hiszen munka után valaki ezzel kapcsolódik ki, nincs egy egész napja arra, hogy puccba verje magát, örül ha felveszi a szebbik blúzát. (azért túlzásba se kell esni) Így ha valaki nagyon kiöltözik, mint goth, az se praktikus.

Légyszi linkelj olyat, ami szerinted jó, meg elfogadható így hétköznapra, nagyon kíváncsi lennék.

2019. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!