Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Szoknyahoz harisnyaval...

Csajok! Szoknyahoz harisnyaval hideg van meg? Ment így ma valaki?

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én még télen is hordok szoknyát pamut vastag harisnyával.
2019. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Én is hordom télen is, csak akkor vastagabb harisnyával. Ma is szoknyában vagyok, nem átlátszó, sok denes harisnyában. De nylon harisnyában is ki lehet bírni. Gondolom, napközben melegebb lesz.
2019. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem fazok miniben és vékony fekete nejlonharisnyaban. 18/L
2019. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Ma kb egy 40 denes harisnyában mentem.

Nem fáztam.

Mondjuk ha rövidszárú cipőbe mentem volna és nem bokáig érő hosszú kabátban akkor lehet, hogy egy kicsit fáztam volna.

2019. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
én is hordok szoknyát harisnyával tél közepén is. én a vastagokat preferálom, de ha muszáj persze felveszem a nájlont is
2019. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Holnapra 17°-ot mondanak. Én is azon morfondírozok, hogy csizmát veszek nylon harisnyával és szoknyával "kis"kabáttal. Ha nem vagy fázós, szerintem nem lesz rossz :)
2019. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is szoknyában és vékony nejlonharisnyában mentem ma és tegnap is, én nem fáztam.
2019. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem mentem így, de szerintem már tökéletes idő van hozzá. Én nem szeretem a pamut harisnyát, ezért a nagy hidegben nem hordok szoknyát, de már szerintem egy vastagabb harisnyával is simán lehet, főleg ha hosszú a kabátod, vagy ha fázós vagy, akkor hosszú a csizmád is, bár ahhoz talán már meleg is van.

Estére nagyon lehűl az idő, azért vigyázz.

2019. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem egy 80 denes fekete nejlon harisnya volt rajtam majdnem minden nap a héten és pont jó volt. Igaz hogy reggel még hűvösebb volt eléggé akkor picit fáztam, de a meleg autóban nem volt gond ameddig beértem munkába. Délután meg már teljesen jó volt. Mondjuk eleve hosszú szárú csizmát hordok még, bár már lassan ennek is vége mert abba már izzadt a lábam bokától lefelé szintre teljesen.
2019. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!