Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lenézed, ha valaki a kínaiból...

Lenézed, ha valaki a kínaiból öltözik?

Figyelt kérdés

Tehát ha a farmereket, cipőket, fehérneműt a kínaiban veszi, minden mást pedig turiban.


(fiatal, egyetemista lányról van szó)


2019. márc. 29. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Abban az esetben szoktam lenézni mikor olyan látványosan kínai ruhákról van szó (rossz anyagű, tele kristállyal aminek a fele leesett, lógnak a szálak a csipkebetétből stb). Amúgy ha normális ruhadarabokról van szó meg nem mondom hogy kínais. A fehérneműt viszont lehet nem onnan kéne venni, főleg a bugyikat, mert nagyon sok a nylon bennük.
2019. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem,mivel nem érdekel. Ha nem kínaiból, akkor is kínaiban van úgyis, tehát tök mindegy. Minden kínai már.
2019. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Olcsó kínai ruha általában rossz minőséget takar, de már az átlag kínai egy árban mozog pár pláza márkával, akkor már inkább az, bár tök mindegy. Inkább turkáló, már az újrahasznosítás miatt is, meg azoknak még úgy is jobb anyaga van, hogy már hordták, mint sok nálunk kapható ruhának.
2019. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Azt elárulom, hogy ránézésre nem fogod megállapítani hogy turiból, kínaiból vagy valami fast fashion boltból veszi valaki a ruháit. Azonkívül az is egy tévhit hogy a plázás ruhák minőségibbek, mert nem. Egyébként pedig nincs közöm hozzá és nem is érdekel, hogy ki honnan öltözködik
2019. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#4 Van igazság abban, amit írsz, de azért ez összetettebb. Vannak igényes kínai ruhák és bolyhos plázamárkás cuccok is és fordítva. Van pár kínaiban árult ruha amire ha ránézel tudod, hogy onnét van, ami csak azokra az üzletekre jellemzőek. Turiból is vannak jók meg rosszabbak is. Pl. Egyik évben majdnem minden nyári ruhám a Stradivariusban vettem, mert pont eltalálták az ízlésem sok darabban, minőségre is nagyon megvoltam elégedve, az őszi cuccaik viszont nagyon silányra sikerültek, egy mosás után bolyhosodtak és azért nem 2 forintba kerültek. Ezzel szemben van egy kedvenc turkálóm, ami nagyon olcsó, pláne, hogy itt a jó idő mert kilós és sokszor vadonatúj, címkés vagy alig használt ruhákat tudok kifogni ott és minőségre is kiváló, mert ugye az köztudott, hogy tőlünk nyugatra sokkal jobb ruhákat gyártanak, turkálókban meg azt kapni.
2019. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem nézem le, volt idő hogy a szüleimnek is csak arra futotta. Nyilván igényesebb kínai boltban vásároltunk, de mégse volt márkás meg semmi. Tiniként kicsit szégyelltem is, mikor megkérdezték, hol vettem ezt meg azt, én pedig mondtam hogy X üzletben (nevéből lehetett sejteni az eredetét). Azóta eltelt pár év és magamnak fizetem a ruháimat már. De mostanra annak a boltnak úgy felmentek az árai, hogy vetekszik egy fast-fashion üzlettel így már a szüleim se vásárolnak ott.
2019. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem. Nem ez fogja meghatározni, hogy milyen ember.
2019. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem nézem le.

Tulajdonképpen szinte az összes ruha kínàban készül.

Sok szép ruha van a kínaiban is, amiről senki nem mondja meg hogy honnan van.

2019. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy nem tud mindenki dizájner ruhában járni vagy varratni magának. Amíg méret és stílusügyileg rendben van, nincs vele gond.
2019. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem nézem le, csak nem értem. H&M, bershka, reserved, cropp, hasonló plázás boltok leárazaskor-tehát az év nagyobbik részében - olcsóbbak, és szerintem szebbek is az ott kapható ruhák.
2019. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!