Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lenézed, ha valaki a kínaiból...

Lenézed, ha valaki a kínaiból öltözik?

Figyelt kérdés

Tehát ha a farmereket, cipőket, fehérneműt a kínaiban veszi, minden mást pedig turiban.


(fiatal, egyetemista lányról van szó)


2019. márc. 29. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%

Én spec, számomra szép ruhát H&M, breshka... Még nem láttam.

Voltam úgy, hogy ezeket végigjárva egy nagyobb ízléses kínai boltban vásároltam be, és számomra szebb, mint a fent említettek kínálata, minőségre: nem fakul, bolyhosodik...


Én nem cimkét, hanem ruhát kívánok venni a pénzemen.

2019. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Tapasztaltam, hogy a kínais ruhák sokkal tovább bírják, mint a c&a stb márkák. Van pár ruhám, ami kínais, a pólók nem nyúltak meg, pedig már van két éves, és nem mondod meg, hogy régi.. A gatyám se ment még tönkre, pedig az is már két éves. Amit a c&a-ban vettem szeptemberben az meg kinyúlt, kifakult és kB 1 számmal nagyobb lett. Én először mindig a kínait járom körbe
2019. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem érdekel ki honnan öltözködik.


Viszont azt hozzátenném, hogy nemrég voltam egy közeli kínaiban...hatalmas bolt tele ruhákkal...de az áruk ugyanaz mint pl. a sinsay-ben. Nézegettem és arra gondoltam, hogy nem is nagyon éri meg...sőt az Árkádban ha valamelyik boltban akciós cuccokat találok azok általában még olcsóbbak is mint amik ott voltak.

Például találtam egy rémes szoknyát a kínaiban 4500ft-ért. New Yorkerben egy nagyon jó szokny!t vettem 1700ft-ért(eredeti ára is 3000ft volt).


Régen tényleg megérte a kínai ilyen szemszögből. Ma már kevésbé mondanám.

2019. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem nézem le. Alkalmanként én is vásárolok ott ha valami megtetszik. Melltartót kénytelen vagyok a kínaiban venni, mert máshol normál árban nem árulnak rám való méretet, én meg nem akarok megvenni 10 melltartót a Triumphban 15 000 Ft/db áron.

Sokan vannak még így rajtam kívül, nem hiszem, hogy ez gáz.

2019. márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

"Van pár kínaiban árult ruha amire ha ránézel tudod, hogy onnét van, ami csak azokra az üzletekre jellemzőek."

Ilyenkor mindig eszembe jut a My77, Mayo chix és társai. Pontosan úgy néznek ki mint a tipikus kínai ruhák.

2019. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Attól függ miről van szó, az ócska, kristályokkal telegányolt, helytelenül leírt angol szavakkal dekorált dolgokat megmosolygom és elkönyvelem az illetőt ízléstelennek. De akinek nincs ízlése annak akkor sem lenne ha milliárdos.

A kínai önmagában nem lenézendő, vannak ott is jó dolgok.

2019. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ugyanazt akartam írni mint a #10. :D nem nézem le, csak nem értem.

A plázás fast fashion ruhaboltok leárazáskor még olcsóbbak is a kínainál... Azok amiket a #10. írt.

A New yorkeres hosszú ujjú felsőknek most pl. darabja 1290 ft, a pull &bearbe pedig pár hete vettem egy pulcsit 2000 forintért, amit ősszel 7000 ft-ért árultak..

2019. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!