Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők nektek rendben van...

Lányok/nők nektek rendben van ha olyan rövid nadrágot huztok fel amiben kint a feneketek? És igen miért van rendben?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2019. máj. 11. 11:00
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
azon senki sem élvezkedik...
2019. máj. 12. 00:16
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

A szőrös hassal mi a gond?

Állítolag attól férfias egy pasi ha szőrös! Vagy most ez már nem igaz?

2019. máj. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Max akkor ha nem olyan mint egy csimpánz...
2019. máj. 13. 11:28
 24/30 anonim ***** válasza:
30%

nem vágom, hogy mi a probléma azzal, ha valaki a köznapokban ilyet hord...

nem kell odanézni, ha valakinek kint van a dekoltázsa, akkor nem bámulom, mert nem érdekel, ugyanez van az ilyen gatyákkal

vizsgára, meg templomba, ilyesmi helyekre ízléstelen lenne felvenni egy ilyet, etikettbe ütközik, de máskor meg kit érdekel?

"azon senki nem élvezkedik" hát gratulálok, szerintem sokkal gusztustalanabb egy félmeztelen pasi az utcán, mintha egy lányon rövid a gatya... már nem azért, de bámulni kell szemmagasság alatt, hogy észrevedd egyáltalán, aki meg félmeztelen az az arcodba tolja, nem fogod nem észrevenni, de tulajdonképpen az is kit érdekel??? akkor máshova nézek minél hamarabb, mert nem bírom, de nem állok le kötözködni...

ha az az érved, hogy azért baj, mert vannak, akik élvezkednek rajta, akkor az az ő problémájuk, khm a férfiak problémája, nem tudják visszafogni magukat az utcán se már vagy mi van?

nem érveket sorolsz fel, a herevillogtatás, se volt egy szinten ezzel, legalább azért le is csukhatnak, a nőket is, ha mutogatják a puncijukat

nem hordok ilyet, de nem is tudnám felidézni, hogy mikor láthattam vajon utoljára, pedig budapesti vagyok, érdekes nem ezzel foglalkozom és nem zavar...

2019. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
52%

Csak olyat húzok. Az rövid , nem melegít 40 fokban. Plusz jó az alakom, nincs semmi kivetnivaló benne. A szoknyát utàlom.



23N

2019. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
27%

25!

Ha tényleg nincs meleged benne akkor a lökött férfiak miért sütik magukat ebben a szigoruan térdig érő szharokban?


Ennyire eszetlenek vagy inkább hiúk?


F/42

2019. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
53%

Pitsagatya soha nem volt rajtam. Combközépig-combharmadig érő fazonokat szoktam hordani. Szerintem ez még ízléses.

Másokon csak akkor zavar, ha tényleg kint van a fél fara. De legfeljebb nem nézek oda, nem bámulom.

2019. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

Azért az alsó testmás tészta, mint egy nő dekoltázsa?



Az nem annyira szégyellnivaló, mint a nemi szervek/ s ggek...

2019. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, nem kérdőjelet akartam írni, felkiáltójelet, k rva módon elírtam!
2019. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mindegy mit írtál , nincs igazad.
2019. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!