Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők nektek rendben van...

Lányok/nők nektek rendben van ha olyan rövid nadrágot huztok fel amiben kint a feneketek? És igen miért van rendben?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2019. máj. 11. 11:00
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
De mivan ha egy férfi ugy öltözik hogy kint vannak a heréi és az utcán meg kis gyerekek mászkálnak? Ugy gondolom azért van egy társadalmi szabály (meg ugye egy törvényi szabály is) ahol meg szablyák és meg is kell szabni hogy mennyit lehet mutatni az utcán ha valaki ennél többet akar mutatni akkor az menjen strandra vagy nudista strandra
2019. máj. 11. 13:10
 12/30 A kérdező kommentje:

A 9-esnek egy részben igaza van

De a külső alapján való megítélés nem feltétlenül ezt jelenti inkabb ott a származás bőrszín dominál


Mig az öltözködés tényleg csak a mentálist fejezi ki...


Meg az dicséretre való hogy ilyen sokáig ki huztad a paroddal sok boldogságot


De az hogy valaki qurva meg ribbbbancossss szerintem tok más

Mert pl lehet valaki qurva ugy hogy abszolut nem lehet róla ki venni meg ugy is lehet egy szuz lany ribbbbancossss hogy még életében mem volt férfival


De mindegy nem akarok senkit sem meg sérteni ezt a kérdést azert írtam ki hogy lássam ki hogy gondolja ezt kinek mi fér bele stb

2019. máj. 11. 13:16
 13/30 anonim ***** válasza:
37%
P csagatya szerinte MESSZE NEM SZÉP látvány, lehet sort egy csajon, meg akár férfin is, de könyörgöm, legyen már hosszabb a szára/alja, hogy takarja a "kritikus részeket". Ne lógjon ki az illető fél sejhaja, mert az r bis, meg főleg akkor gáz, ha óriási a hátsója(ha szép kis s gge van, akkoris, de egy kövér nőn/férfin még rosszabbul néz ki, ha a sz rt lehet fokozni)
2019. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt: 22/nő
2019. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%

A here szerintem a vaginával egyenlő. Segge a fasziknak is van.


Engem nem érdekel, kin mi van. Nem fogok senkit r1bancnak nézni, ha pucér, akko sem. Annak meg csak örülök, ha ilyen lány van a közelemben, legalább a gusztustalan phaszok nem engem bámulnak.

2019. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
2019. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

A 2es jobban le se írhatta volna a gondolataim:)

23L

2019. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
11%

"De mivan ha egy férfi ugy öltözik hogy kint vannak a heréi és az utcán meg kis gyerekek mászkálnak? Ugy gondolom azért van egy társadalmi szabály (meg ugye egy törvényi szabály is) ahol meg szablyák és meg is kell szabni hogy mennyit lehet mutatni az utcán ha valaki ennél többet akar mutatni akkor az menjen strandra vagy nudista strandra"


Ezzel a hozzászólással egyetértek. A mutogatással járó, esetleges következmények meg már az exhibicionista illető gondja.

Bár szerintem semmi értelme sincs szapulni a másikat a rövidebb nadrágjáért, majd elmúlik nála is - egyéb hozzáfűznivalóm nincs :P

2019. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

2.

Egy férfi mit vegyen fel ha melege van?

2019. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
77%
Férfiaknak nem kell felsőt hordani, ha melegük van, kipakolhatják a hájas csecseiket meg a szőrös hasukat.
2019. máj. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!